Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:24 27.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема PCI графична картанови  
Автор Ники ()
Публикувано02.11.99 23:15



Imam SVGA karta S3Virge i iskam da ja smenja s neshto po-hubavo, koeto da otiva na nowiat mi 17" Compag S700. Poradi staroto si dyno, obache se nalaga da se pridyrvam kym PCI. Starata mi karto pokazva edin gaden problem s nowiqt mi monitor. Mnogo chesto nadpisite se razmazwat, kakto i radio butoni i dr. Restartirane na Windows ne pomaga, a trjabwa da se restartira cqlia komputer. Syvsem sluchaino otkrih wremenno reshenie - kato pusna DOS w cjal ekran problema izchezwa, no wse pak ne e rabota. Problema ne ot monitora - praveshe go i na stariq 14", no po-rjadko, move bi zashtoto go dyrvah na po-malka rasdelitelno sposobnost - 800x600 16Bit. (nowia go puskam na 1024x76816 Bit). Poradi tazi prichina se kolebaja i za VoodooII - dali njama da prodylvi da prawi syshtia nomer? Ne sym zapalen gamer, no shte se radvam da si pusna QuakeII bez problemi i s podrujka na OpenGL. Sled mnovestwo razglevdania na spisania i web saitowe sym se sprjal na Matrox Milenium G200, koito maj go njama nikade v Sofia. Edinstwenoto, koeto uspjah da otkria e Rendition 8MB za okolo $35 i ATI All In Wonder Pro 8MB za $105, kojato e na granicata na finansowite mi wyzmovnosti. Wyprosite mi sa njakolko: 1. Imate li predstawa dali move da se nameri njakayde Matrox Milenium G200 i kolko struva. 2. Kakwo vi e mnenieto za drugite dwe karti i struvat li si parite? 3. Vqrno li e, che Windows 2000 njama da podyrja VoodooII i ako go podyrva, dali tova ne e po-dovroto reshenie? 4. Moje li da mi predlovite neshto drugo?

Тема PCI графична картанови [re: Ники]  
Автор Ники ()
Публикувано03.11.99 00:01



Абе междувременно отктих следната карта - Voodoo3 2000 PCI za $78. Това как ви се струва?

Тема PCI графична картанови [re: Ники]  
Автор IronGate ()
Публикувано03.11.99 00:27



Ако искаш ускорител с наистина стабилен OpenGL ICD драйвер (да става като за игри, така и за 3D Studio, LightWave и други ОGL приложения) не взимаи катра с 3Dfx чип, поне до излизането на Voodoo4, знам ли! Потърси ТNТ базиран ускорител, аз имам такъв и съм нямал проблеми нито с OGL, нито с Word, CorelDRAW или PhotoShop. Но избора си е твой, нали живеем в демокарция.......

Тема Novell Netware 4.0 ......... [re: IronGate]  
Автор Mitko ()
Публикувано03.11.99 01:06



Някой знае ли някъде хубава книга он-лине за администриране на Novell Netware 4.0. Ще ви бъда признателен за някое адресче.

Тема PCI графична картанови [re: Ники]  
Автор Nqkoi ()
Публикувано03.11.99 16:13



Pic za Vodooto noshto nemoga da kajq az si vzemam Banshe "mai tei se pishehse ::)))" obace za win2000 e vqrno ce nqma da go podyrjq, Dyrjeli se nestabilno i takiva mi ti gluposti.

Тема PCI графична картанови [re: Nqkoi]  
Автор Stefan ()
Публикувано03.11.99 21:47



Аз съм с 2 voodoo 2 SLI + ATI за 2D-то.Не ме притеснява,че 3dfx не подържа open gl.Ако ми потрябва за някоя игра използвам open gl на ATI-to.Voodoo 3 2000 е доста добра карта но ако мислиш да пускаш много OPEN GL програми може и да имаш проблеми с тях.

Тема PCI графична картанови [re: Ники]  
Автор Ogi ()
Публикувано11.11.99 18:12



Vzemi si Riva TNT II nai-dobroto na pazara i WIN 2000 shte si go poddarja poslushai me


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.