Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:07 29.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какъв RAM да си взема ?нови  
Автор Ники ()
Публикувано27.10.99 23:20



Имам старо дъно с Pentium 200MMX. Искам да си ъпгрейдна 32-та MB EDO RAM (2x16) до 64. Каква RAM да си взема? Още 2x16 или 1x64 SDRAM. Картата ми е S3Virge и вече почва да ми лази по нервите. Дайте идея за някоя добра PCI карта (като се изключи Voodoo2), с която да нямам проблем с игрите!

Тема Какъв RAM да си взема ?нови [re: Ники]  
Автор stefan ()
Публикувано28.10.99 01:08



zashto ne iskash voodoo2.az sym s 2 takiwa karti + 1 ati za 2d graficata i nqmam nikakwi problemi s igrite.a i w momenta na voodoo2 im padna cenata mnogo.po wyprosa za pametta.Do kolkoto si spomnqm za tezi dyna trqbwa da slagash po dwoika simowete.taka che ili prawish upgrade do 2x32 ili si kopuwash oshte 2x16 RAM.ako imash Dimm slotowe na dynoto movesh i 1x64 Mb da slovish. No ot lichen opit shte ti preporycham da si zanesesh i komputera w firmata ot koqto she kopuwash ram i na mesto da go iztestwash dali raboti.

Тема Какъв RAM да си взема ? [re: Ники]  
Автор VADER ()
Публикувано28.10.99 09:45



kvo ne ti haresva an Virge-to??????????????

Тема Какъв RAM да си взема ?нови [re: VADER]  
Автор Ники ()
Публикувано30.10.99 23:32



Е много е хубав, но май е малко старичък, щото квато нова игра се опитам да подкарам все или не тръгва или не ти е за разправяне.

Тема Какъв RAM да си взема ?нови [re: Ники]  
Автор Stefan ()
Публикувано01.11.99 08:54



Преди време имах Virge и освен да ми къса нервите друго не правеше.Това може би е най бъгавата карта която съм мяркал.Ако не забиеше по време на игра (а това се случваше доста рядко) така влачеше,че имах чуството че разглеждам снимки.Водеха го 3D ускорител а то си беше жив забавител.А за драйверите въобще не ми се споменава.Така,че VADER лично имам против S3 като цялостна гама на видо карти а не само Virge.Даже гледах,че бяха направили www страниа на притежателите на S3 SVAGE който искаха да пращат протестно писмо до S3 за безобразните им драйвери и постоянните им бъгове.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.