Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:41 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема AMD K6-2 400MHz 3D NOWнови  
Автор TCP/IP ()
Публикувано23.10.99 01:05



Възнамерявам да си купя AMD K6-2 400MHz 3D NOW и ме интересува ме дали този процесор е добър и дали става на дънна платка която е с Socket7 (TX-98), или кой е възможно най добрият процесор за Socket7. Питам защото не можах да открия никаде такава информация, ако някой знае ще му бъда много благодарен.

Тема AMD K6-2 400MHz 3D NOWнови [re: TCP/IP]  
Автор dimibo ()
Публикувано23.10.99 10:36



za Socket AMD K6-3 e nai-dobroto w momenta, no neznam dali dunoto shte ti go poddurja

Тема AMD K6-2 400MHz 3D NOWнови [re: dimibo]  
Автор thomass ()
Публикувано23.10.99 13:51



Дъното ТХ-98 поддържа и К6-3, обаче е със отвратителна производителност. В смисъл , че ако го ползваш за интернет е идеално, но ако ти трябва за нещо по-тежка - Фотошоп например - тогава почти задължително си потърси друго. Ако си вземеш аладин му търси РСИ видео карта, или Savige 8 mb., AGP че АГП-то нещо се кара с другите. Или Банши 16мб., също става. Това Е Моето Мнение!!!

Тема AMD K6-2 400MHz 3D NOWнови [re: TCP/IP]  
Автор Kid ()
Публикувано23.10.99 16:23



Cyrix/IBM MII procesorite rabotiat mnogo po-dobre ot K6-2 i pri po-niskyk clock pri towa. ne se wryzwaj na towa che sa po-ewtini. MII/333 raboti po-dobre ot K6-2/400. licho sym go testwal.

Тема AMD K6-2 400MHz 3D NOWнови [re: Kid]  
Автор NOFX ()
Публикувано23.10.99 18:32



Smehoran !!!!!

Тема AMD K6-2 400MHz 3D NOWнови [re: NOFX]  
Автор thomass ()
Публикувано23.10.99 19:39



Кид, ти си бил голям шегаджия :-) Кажи ми тогава, защо минах от Сайрих на К6-2 ??? Ще ти отговоря : - Ами защото нямах пари за Пентиум ІІІ ! На теб сигурно не ти е известно, че Сайрихите задължително работят на по-ниска честота от официално обявената. Например прехваления от теб MII/333 работи на 291мхз и 83 клок. Със сигурност не ти е известно и , че фирмата произвеждаща Сайрих официално прекрати производството му и обяви филиалите си за продажба. Някакви китайци мислеха да ги купят обаче нещо май се разкандърдисаха ????

Тема И още............нови [re: thomass]  
Автор thomass ()
Публикувано23.10.99 19:50



Също така не вярвай на всички тестове които са ти известни. Например след като си обнових всички драйвери дъно, биос, видео, звук всичко живо започна да твърди, че производителността ми е спаднала. Визуално обаче беше точно обратното. Имаше разлика и то определено към по-добро. Да ама тестове си твърдяха тяхното. Хайде разбери сега кой е крив и кой е прав ???????????

Тема AMD K6-2 400MHz 3D NOWнови [re: Kid]  
Автор dimibo ()
Публикувано23.10.99 20:02



ti na toia Cyrix puskal li si Final Reality kato go pusnesh kaji mi reziltata moiat na K6-2/415 + S3 Virge/DX mi e 2.15 a tvoiat?????

Тема AMD K6-2 400MHz 3D NOWнови [re: dimibo]  
Автор Az ()
Публикувано24.10.99 01:11



Dimibo, za kakvo ti e toja K6-2/415, sled kato si sys S3 Virge? Sigurno WORD-a ti raboti strahotno byrzo a? Na Thomass moga da mu kaza che "taja firma deto stjaha da ja kupuvat kitajcite" pravi procesorite IBM. A tezi kitajci sa tajwancite VIA, koito naposledyk pravjat tolkova chipseti, kolkoto i INTEL. A che K6-2 e mnogo po-dobyr ot CYRIX M II spor njama. Syrix-a si raboti normalno s ofice prilozenija, no pri multimediata e mnoooooogooooo ZLE.

Тема И още............нови [re: thomass]  
Автор Kid ()
Публикувано24.10.99 18:05



mersi za komplimenta za shegadvijstwoto, takyw sym si. a kolkoto do znaniata mislia che znaia dostatychno, dori poweche otkolkoto predpolagash. a kato dopylnenie shte ti kava che sym testwal procesori i sistemi za koito ti sigurno samo si chel wyw niakoe spisanie. takawa mi e rabotata. sorry ako si se zasegnal ama towa na kakwo si minal si e lichno twoj problem i zashto ako ti si se nabutal da se nabutwat i drugite? az se opitwam da pomogna na choweka s niakakwo mnenie, koeto ne go angavira. ti iawno ne znaesh niakoi osobenosti na MII chipa ili dynoto ti ne raboti dobre s nego - twoj problem. iawno ne chetesh dostatychno knivki za sdelkite po sweta - syshto twoj problem; kazwash che si minal ot Cyrix na K6-2 dobre, obache ne kazwash da li si udowletworen ot rezultata? zabiwa li ti mashinkata ot wreme na wreme? sigurno! no ti niama da si priznaesh. e, kakto i da e... a, i oshte neshto: dobre e che demonstrirash niakakwi poznania shto e towa clock i t.n. triabwa da wzemesh da dawash uroci po toia wypros :))) e, ajde sys zdrawe i si karaj na K6-2... (NOFX syshto)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.