Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:51 17.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Problem sys BT878 TV tunner  
Автор Kanila ()
Публикувано22.10.99 02:20



Kogato prawq Capture wyw AVI format, mnogo chesto kartinata zamryzwa, dokato teche Capture-a i sled kraj - se oprawq. Towa stawa samo ponqkoga. Drugiq bug e che Capture-a spira sam - oshte po malko ot edna secunda dles puskaneto. Ponqkoga syshto taka se gubqt Frames, kato Captur-a ne e izdupen na 768X576 primerno a si e naj obiknowen 38*X2** i e sys edin ot standartnite WIN AVI codiraniq. Towa BUG sys 878 chipa li e ili Prosto softwareto e skapano.??

Тема Problem sys BT878 TV tunnerнови [re: Kanila]  
Автор Gava ()
Публикувано22.10.99 13:51



Проблема според мен не е в самия чип а е комплексен . Аз имам карта с 848 и положението е подобно. С оригиналния ми софтуер добър кепчър се получава само при най-малка картина и около 15 fps. При картина 768X576 има ужасно накъсване и загуба на кадри. Най-вероятно иска по-мощна система и бърз HDD /аз съм с К6-2/300, 64 RAM и 5.1 HDD- не е съвсем слабо/ защото обработваната информация става доста: за десетина секунди - десетки MB. Тези дни се разрових из мрежата за софтуер за карти с моя чип. Намерих десетина неща, но програмите за TV не бачкат, обаче намерих няколко за кепчър по-добри и с повече настройки от моята и видеото тече по-гладко. Относно самоволното спиране - някои програмки за кепчър имат лимит на времето. Значи можеш да задаваш след колко време ще спре работа - провери твоята дали няма нещо подобно и дали не е включено на 1 сек.

Тема Do Gavaнови [re: Gava]  
Автор Kanila ()
Публикувано22.10.99 16:48



Daj mi nqkakwi linkowe za snosen Capture software za da widq dali shte se reshi problema.. az sym sys syshtata konfiguraciq, s tazi razlika, che HDDto mi e 2.1

Тема Problem sys BT878 TV tunnerнови [re: Gava]  
Автор megawriter ()
Публикувано24.10.99 21:35



Brato.. naistina , daj niakoj URL na web-stranici ot deto mozhem da downloadnem novia software.. che pri men problema e oshte po-goliam. Vaobshte nemoga da Capture-na.. DAva mi che ima problemi i che niakakvo IRQ ne bilo configurirano za Synchronizirane na VSync..


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.