Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:49 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ах тези централи ...нови  
Автор n!ck ()
Публикувано15.10.99 01:54



Има ли някой, който да се свръзва с нета от Х.Димитър ? Централа 47 ? Три модема изпробвах - никакъв прогрес ... Връзката се разпада на не - повече от 10 мин. УЖАС !! Ако има някое съседче - нека сподели ..

Тема Ах тези централи ...нови [re: n!ck]  
Автор dimibo ()
Публикувано15.10.99 08:24



Ако ползваш WinModem(Soft56k) или подобни 56к(Motorola или Rockwell) тогава въобще не питаи и особено ако си на аналогова линия.

Тема Ах тези централи ...нови [re: dimibo]  
Автор 0123 ()
Публикувано15.10.99 16:39



Що бе? Аз съм с WinModem Motorola 56K на аналогова линия в друг квартал и на 9600 ми държи по няколко часа през деня.

Тема Ах тези централи ...нови [re: 0123]  
Автор dimibo ()
Публикувано15.10.99 17:34



аз пък съм с 33600 Rockwell и на 31200 имам няколко лога по 6-7 часа без прекъсване усещаш ли къде е разликата:)))

Тема Ах тези централи ...нови [re: dimibo]  
Автор 0123 ()
Публикувано15.10.99 20:50



Аз също имам логове по 8 часа на 28800 с този модем като началното включване е през деня. Каква е разликата чак толкова?

Тема Ах тези централи ...нови [re: 0123]  
Автор мечето Пухи ()
Публикувано15.10.99 21:18



Никаква ! Само дето се джавкате. Гледах моя провайдър какво написа в Properties на модема и после си го преписах. И верно - модема върви много по-добре и не знам защо но дори и престана да разпада!!! Ама не знам при вас как е ????

Тема Ах тези централи ... [re: dimibo]  
Автор n!ck ()
Публикувано15.10.99 22:23



Ами и с такъв го пробвах - rockwell 33600 int voice. Същата работа. А с тоя модем в Борово нощната връзка е нон-стоп. Ама в Х.Димитър нещата не стоят така

Тема Да не би да са ти сложили от БТКнови [re: n!ck]  
Автор Венко ()
Публикувано16.10.99 01:18



уплътнително устройство, което позволява на една линия да се закачат 4 телефона? Те го слагат без да те уведомят и линията така се скапва, че не можеш да прекараш и 9600 през нея. Но от БТК казват: "Плащаш за телефон и не можеш да се оплакваш. Като искаш модем, закачи си цифрова линия." И потриват доволно ръце, а лигите им потичат. Можеш да разбереш дали има такова устройство, като измериш напрежението на линията при сатворен телефон. Ако е по-малко от 40 V, значи са те обули. Има и други чалъми, но най-напред провери това.

Тема Да не би да са ти сложили от БТКнови [re: Венко]  
Автор Тонимир ()
Публикувано16.10.99 02:12



Съмнявам се да са сложили нещо по-скоро има много закачени телефони те скапват връзката. Аз съм направил така че телефонната линия да минава първо през компютъра и след това през телефоните. Като влизам в интернет ги откачам иначе пада здраво скороста и ме разкача постоянно. И гледам да няма надки на кабела от разнородни видове кабели, тегля един телефонен от компютъра направо вързан за кабела който идва до апартамента.

Тема Да не би да са ти сложили от БТКнови [re: Венко]  
Автор Miro ()
Публикувано17.10.99 01:23



towa twardenie e absurdno. nqma kakwo da i uplatnqwash na edna analogowa liniq. wiv ako beshe cifrowa - da, no tuka NEMA KAKWO da se oplatni. sashto taka naprevenieto nqma NISHTO obshto.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.