Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:35 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема бъгав дискнови  
Автор thomass ()
Публикувано13.09.99 02:29



Много гаден диск . Жалко за парите. Казва се software collection 99/3 Първо ми освини компютъра. после се оказа , че е full със shareware програми. И бъгав, бъгав....... майката си трака. Жалко за 10те долара. И продавача от "Славейков" ме излъга че всичко било final & crack. Хайде да не си казвам мнението, че е много цинично. И за продавача и за диска! Абе, БЪЛГАРИЯ ! Какво искаш ?

Тема бъгав дискнови [re: thomass]  
Автор AZ ()
Публикувано13.09.99 03:01



Abe, zasto v Sofia sa vi tolkova skypi CD-tata. Tuka naprimer sa po 9000 lv. I da si kupish nesto skapano ne te e jad chak tolkova.

Тема бъгав дискнови [re: AZ]  
Автор thomass ()
Публикувано13.09.99 03:38



Къде е това " ТУК " ? :-)

Тема бъгав дискнови [re: thomass]  
Автор mimkata ()
Публикувано13.09.99 09:44



W Ruse kakvato i da e hacknata programa ili programi moje da si q 'zakupite' samo za cenata na CD diska+zapiswane ( okolo 5-7leva ).

Тема бъгав дискнови [re: thomass]  
Автор Bill Gates ()
Публикувано13.09.99 10:12



Що си купуваш от Славейков? Не можеш ли да си намериш подходящи сайтове и да си дръпнеш каквото ти трябва? Е, ще трябва да се помъчиш малко ако ти е кофти връзката или сървърът е бавен, ама не е болка за умиране.

Тема бъгав дискнови [re: thomass]  
Автор TCP/IP ()
Публикувано14.09.99 16:34



Тези Shareware версии на програмите могат да се намерят много лесно в Интернет пространството и да се изтеглят без никакъв проблем. Колкото до програмите които продават на п.Славейков, това са орязани версии на програмите и затова по някога се получават проблеми при инсталирането. Още нещо на един диск не можеш да очакваш примерно да си купиш пълните версии на WIN98,3D Studio,Auto Cad или Corel Draw заедно, просто защото повечето от тях се разпространяват на 2 или повече диска.

Тема бъгав дискнови [re: mimkata]  
Автор Тонимир ()
Публикувано15.09.99 01:45



Потвърждавам казаното от грацкия. Но я ми кажи от къде си купуваш празни CD, защото ми предлагат все разни не само със странни имена но и са със странен вид.

Тема бъгав дискнови [re: thomass]  
Автор Тони ()
Публикувано15.09.99 23:31



Ами не знам в софия ама тоя диск го гледах тук, едно приятелче го беше купило от варна, май за същите пари или за 9$ не помня ама нямаше проблем, поне с това което пуснах, а наложи се да пробвам инсталацията на 95 оср и беше скапана както всички подобни които съм срещал, на тоси вариант, но 98 беше що годе добра, ама не я изтраях. А що се отнася до дискове с програми и тук в Шумен се продавт нацената на CD + запис и то квото си поискаш, а и има 30 диска с MP3, повечето не ми харесват ама има и свестни неща.

Тема бъгав диск [re: Тони]  
Автор Blind ()
Публикувано28.09.99 21:57



momcheta tva che windowsa ne se instalira kato horata e po vina na microsoft a ne na razprostranitelite na slaveikov.... i shto po diavolite otivate da davate edin ton pari za niakuf kerliv disk kato mojete da si drupnete sichko ot inet-a


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.