Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:18 18.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ъпдейт на Биосанови  
Автор Tони ()
Публикувано26.08.99 23:09



Значи имам си аз едно К6-2/350 с HOT591p на SHUTTLE, с него проблеми нямам никакви, ама разни хора ме съветват да си ъбдейтна биоса, изтеглих аз ъпдейта ама се чудя стрували си да се ъпдейтва, в смисъл подобрява ли се нещо.

Тема Ъпдейт на Биосанови [re: Tони]  
Автор Miro ()
Публикувано27.08.99 00:56



ami po princip e dobre BIOSa da se Update-wa.. shtom ima update, znachi ima kakwo da se poprawq w BIOS-a.

Тема Ъпдейт на Биосанови [re: Tони]  
Автор VADER ()
Публикувано27.08.99 09:27



abe, eto dokade padna ravnisteyo na softuera!!!!!!!!! stom i BIOS-a e bugav, ta trebva da se podmenia! e.. to i procesorite sa bugavi! i koe ne e vece....... :-)))))))

Тема Ъпдейт на Биосанови [re: Tони]  
Автор VADER ()
Публикувано27.08.99 09:27



abe, eto dokade padna ravnisteyo na softuera!!!!!!!!! stom i BIOS-a e bugav, ta trebva da se podmenia! e.. to i procesorite sa bugavi! i koe ne e vece....... :-)))))))

Тема Ъпдейт на Биосанови [re: VADER]  
Автор thomass ()
Публикувано27.08.99 12:20



Сакън, човече !!! НЕДЕЙ !!! И аз имам ъпгрейд на моя БИОС, но само си го пазя, ако дойде Чернобил, тогава ще го пусна. Ако системата не ти дава проблеми нищичко недей да пипаш !!! По скоро си пусни ъпгрейд на АГР-то и ПСИ-я. Ако се обозят - пусни старите. Ами ако ти се обози новия БИОС ??? Т О Г А В А ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Тема Ъпдейт на Биосанови [re: thomass]  
Автор Miro ()
Публикувано27.08.99 14:35



ako stane na boza e malko kofti, no ako danoto e w garanciq nqma problem da se warne... samiq proizwoditel da mu misli, sled kato e dopusnal BUGowe...

Тема Ъпдейт на Биосанови [re: Miro]  
Автор VADER ()
Публикувано27.08.99 14:40



a... az debug-vaiki kak se pise po flash-a! go sasipah!~ posle na edin "hubav" programatior si izgorih i cipa!!!!!!! i sega sam s EPROM! :-)))) kvo povece mi trebva! :-)))

Тема Ъпдейт на Биосанови [re: VADER]  
Автор unknowN ()
Публикувано27.08.99 15:43



VADER, какъв трябва да е обема на епрома ? То май с епром като че ли е по-сигурно, в смисъл такъв че вирусите не могат да го променят. Btw има ли начин когато е с чип които се флашва да се направи така че да не може да се флашва, т.е. по някакъв начин да се забранява флашването, а когато ти се прииска да upgrade-неш BIOS-а разрешаваш флашването и флашваш ?

Тема Ъпдейт на Биосанови [re: unknowN]  
Автор Miro ()
Публикувано27.08.99 15:49



sashto dobar nachin e da se izpolzwat nedokumentirani shemi za programirane

Тема Ъпдейт на Биосанови [re: Miro]  
Автор unknowN ()
Публикувано27.08.99 17:31



Какво ще рече недокументирани ? И евентуално къде могат да бъдат намерени ?


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.