Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:18 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Търся програмист за изработка на сайт + програма!  
Автор Д. Стоянов ()
Публикувано24.08.99 00:50



Здравейте юнаци, Става въпрос за 2 многоезични сайта. Първия – нормален, с няколко екстри. Втория много, много по сложен, със същите екстри, като 1я, но и с интегриране на графична програмка (направена от програмист за мен!, на база на вече съществуващи многобройни програмки от типа на “Floo Plan 3D Residences “, “ Floo Plan PLUS 3D», « Jardin 3d » и други CAD Има много по добри такива, но да се пиратират, дори и частично ((което естественно ще стане – никои не е луд да прави програма от начало)), е по проблематично?) за изработване на архитектурни планове във 3D формат DXF! Някои вече ми писаха преди отпуската, (в отговор на подобна молба от моя страна) но или не дадоха никакви цени и срокове, или се отказаха, съветвайки ме да го поръчам (2я) в САЩ. Трети просто не саваха за тази работа. Затова трябва да уточня, че става въпрос за професионален инструмент, с максимална сложност. За целта съм готов да си платя – съответно. За повече подробности ще говорим, след като ми изпратите някакви предложения за цени и срокове! Впрочем, отдавна живея във Франция и ако въпросния специалист иска, мога да му изпратя покана от фирмата, за да дойде тук за 1месец (вместо заплащане). Ще си плати само пътните разноски и 1 дебела застраховка. Ако се окаже нормално поносим, може да му направя договор за работа и да остане тук. Но това подлежи на допълнително обсъждане. Поздрави! Д. Стоянов

Тема Търся програмист за изработка на сайт + програма!нови [re: Д. Стоянов]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано24.08.99 21:46



батка, балъците в BG отдавна измреха. вече си знаем цената и ако искаш да минеш тънко, просто няма да стане ако искаш нещо качествено за нормални срокове си приготви 5-6000$

Тема Търся програмист за изработка на сайт + програма!нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Georgi Georgiev ()
Публикувано24.08.99 22:12



Napylno podkrepqm Grigorii! edin mesec edwa li e podhodqshto zaplashtane

Тема За Григорий Нанев и Georgi Georgievнови [re: Georgi Georgiev]  
Автор Д. Стоянов ()
Публикувано25.08.99 04:15



Месеца не е толкова важен, интересното е, че ви се стои там (поне на вас 2мата) в ......... А евентуалния договор за работа тук е нищо, естествено!? Впрочем, Балъков, тук мога да го поръчам на 1/2 то цената която споменаваш!!!

Тема За Д.Стояновнови [re: Д. Стоянов]  
Автор Цветозар ()
Публикувано25.08.99 15:50



Ами поръчай го там тогава :о) тук ние ще си изгниваме сами нали това искаш да ни кажеш - "Добре дошли в робовладелскиа строй. Вие сте мърши и роби затоива не вдигайте много шум и.т.н" това съм го чувал много пъти ако наистина искаш да работиш с новото поколение българи промени си стила мой човек, а иначе българиския гений е повече от известен и успешно се доказва (макар и все още някои от неговата кръв да го предават непрекъснато). www.x-kom.com/xftp

Тема още нещо :о)нови [re: Д. Стоянов]  
Автор Цветозар ()
Публикувано25.08.99 15:54



я да видим господина който държи сиренето каква глупост още ще изтърси за да ни подмами да го вземем ...

Тема до всички !!!нови [re: Цветозар]  
Автор marce ()
Публикувано26.08.99 15:22



Прочетох внимателно изказванията на всички.Чудно ми е обаче защо след като ви е отправено предложение,вие отговаряте така.Имам в предвид - ако сте готови да свършите работата,кандидатствайте за нея,ако не ви изнася ....просто не се занимавате с нея. Наистина хората в България вече не са същите....сега се правим малко на по хитри (без да обиждам никого,тава е лично мое мнение).Мисля че повечето хора ,които могат да изпълнят такъв проект не са в БГ . Нищо чудно,според мен.Предложението на г-н Стоянов пък не струва....поне по начина по който е предтавено (извинявам се за тона) Вие г-н Стоянов искате или да минете метър (в смисъл -добра работа,малко пари),или просто и вие не сте наясно какво искате.На мен ми се струва първото...колкото до предложението ви за евентуална работа -то за човек с възможностите на евентуалния кандидат не би било трудно да си намери....но това е друга тема.

Тема до всички !!!нови [re: marce]  
Автор Цветозар ()
Публикувано26.08.99 17:12



Аз мога да се наема да го свърша затова оставих и URL-то като демо какви неща реализирам. въпреки че съм под пара от работа и проекта който тепърва ще правя, винаги съм готов за нова работа, щом обаче стане дума за ПАРИ. та като казах пари това че живея в дивия изток не би трябвало ни най-малко да понижава цената. ако правя софтуер за нищо пари тук в българия, то е защото никой не може да ми плати все още повече, а и софтуерът си е за родния - българския клиент. ако обаче варианта е да работя за "жълтите стотинки" които според своите стандарти ще ми плати Запада и да съм роб на оная "висшата" раса от западна европа - сбъркали са адреса. ако аз не мога да си защитя интереса и правата никой друг няма да го направи. затова е цялата разправия, защото на хората им втръсна да са роби ... и още нещо се сетих свободата е ПРАВО, тя не е привилегия. затова всеки може да публикува свободно мнения, и сам да си носи естествено отговорността за тях ... а това и господата от западна европа може би ще трябва колкото и да им е гнусно да го признаят.

Тема до всички !!! още нещо пакнови [re: marce]  
Автор Цветозар ()
Публикувано26.08.99 17:22



а и още нещо: ако за 3000$ може да ми намериш някой от Франция който да се наеме за 1 месец да свърши цялата тази работа значи скоро и извънземни ще ни посетят. като софтуерен разработчик знам че само тест периода на такова приложение ще отнеме поне 2 седмици за пълното отстраняване на бъгове. много код съм изписал и много още ще изпиша и съм много наясно с програмирането все още ... но едно е сигурно чудеса няма. това което е още по-сигурно че го има е експлоатацията ... и ако ще изгниваме то така или иначе го правим тук в българия-та, и ако не мислим по-различно то и нашите деца един ден като побелеем ще ни обвиняват така както ние обвиняваме сега за нашите родители че не са могли да си търсят правата и са ни оставили такова мизерно завещание ... революция трябва на този народ срещу себе си и срещу света. Левски е казал ЛУДИ ГЛАВИ ТРЯБВАТ НА ТОЗИ НАРОД за да се оправи ...

Тема още нещо пакнови [re: Цветозар]  
Автор Marce ()
Публикувано28.08.99 00:48



Напълно съм съгласен с теб - нека това е точка по въпроса. Знаеш ли -горд съм че има такива хора като теб.Не, не се шегувам!!!! Поздрави и със здраве


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.