Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:06 18.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Струва ли си hard modemaнови  
АвторMoonMan_anon (Нерегистриран)
Публикувано23.12.00 22:28



Струва ли си да си вземам hard modem - 56 Rockwell
Soft-a няма ли да се справи достатъчно добре - машината ми е
PII400 s 128RAM



Тема Отг: Струва ли си hard modemaнови [re: MoonMan_anon]  
АвторRockwellcho_anon (Нерегистриран)
Публикувано24.12.00 01:17



Motorola 56k softueren na i815 (DFI) raboteshe uzasno (v sashtnost ne raboteshe - nito edin pat ne se konektna uspeshno :((( ) Sega modema e s Rockwell-ski chip, 56K, ext i vsichko e OK.
Ako tazi informacia ti e ot polza...



Тема Отг: Струва ли си hard modemaнови [re: MoonMan_anon]  
Автор FonManiac (минаващ)
Публикувано24.12.00 01:18



Da, struva si - pri nashite uslovia software modem si e machenie. Chuval sam che ima i shtastlivci pri koito rabotjat dobre, no samiat as predpochitam izpitania 33.6 hardware modem pred 56 soft. Taka che ako imash parite vzemi si hardware.



Тема Отг: Струва синови [re: MoonMan_anon]  
Автор A.Пeтpoв (непознат )
Публикувано24.12.00 01:59



Хардуерният модем (но не "хардуерния" HCF вътрешен) е единствения модем който си струва.



Тема Отг: Струва ли си hard modema [re: MoonMan_anon]  
Авторgfgfgfg_anon (Нерегистриран)
Публикувано24.12.00 02:14



wsyshtnost kakwo tolkowa se zhalwate ot software modems?
stariat mi modem beshe rw 33.600 int HARDWARE i kwo? sega sym s rw 56 hcf i pak syshtoto -
nikakwa razlika. edinstwenoto nepriatno neshto (predpolagam ot modema) e che kato nabiram w momenta w koito pc-to otwaria porta wsichko zabiwa za 1-2 sec. i s predishnia i s tozi modem si dropia ednakwo riadko, a ne useshtam da mi gylta koi znae kwi resources. s nego ( i sys staria) sym dyrzhal po 12 chasa online pri koeto az disconnect zaradi duplexa. mozhe i da sym sluchil sys softwaren modem...



Тема Според мен данови [re: gfgfgfg_anon]  
АвторТони_anon (Нерегистриран)
Публикувано24.12.00 08:18



Определено няма да си сложа софтуерен. От две години съм с Rockwel33.6 Int. ISA, от който съм много доволен. В момента е почти невъзможно да намериш int. хардуерен модем. Има Rockwel с чип на Conexant, или обратното, върви разбери,който се продава за хардуерен но не е, управлява се от компютъра, въпреки че сам модулира и демодулира, пак не е изцяло хардуерен, но се справя сравнително добре. Ако ми се наложи да сменям моя, бих взел външен но не и софтуерен или полусофтуерен. Относно външните, има лоши впечетления от тея с чип на Motorola.



Тема heheнови [re: Тони_anon]  
Автор tarambuka35OO (непознат )
Публикувано24.12.00 17:43



m4e to rockwell=conexant; prosto tazi 4ast ot Rockwell e otdelena v otdelna firma - Conexant. I tova ve4e ot suma vreme...

taka 4e ako slu4aino ima ednakvi modemi i na 4ipa na ediniq pishe rockwell, a na drugia conexant, to prosto parviq e proizveden predi pone 2 godini, koeto v obsti linii ne e mnogo hubavo :))

ta taka...
drugo vajno za tiq modemi sa driverite - predvid 4e modema e "softueren", to defakto drivera e toq deto vyrshi 80% ot rabotata i ako e po star, ili prosto kofti versia ne e 4udno da ima problemi.
A motorola sm56 e super gotski modem, ako go podkarash bezkonfliktno i izpolzvash recent drivers build.

aide




Тема Отг: heheнови [re: tarambuka35OO]  
Автортрактор_anon (Нерегистриран)
Публикувано24.12.00 22:06



и аз съм с моторола см56 и съм доволен(освен ако си пусна едновремено три четири и.е-ра и речника)ама ако имах парички за хардуерен или външен...
P.S. ..по повод реника истеглих си го от www.koral.bg 250 000 думи чудна работа



Тема Lucent chipнови [re: MoonMan_anon]  
АвторDDD_anon (Нерегистриран)
Публикувано24.12.00 22:48



A modemite sys Lucent chip kakvi sa har. ili sof. ?



Тема Доволен съм и от 33.6нови [re: DDD_anon]  
АвторMoonMan_anon (Нерегистриран)
Публикувано25.12.00 14:04



Доволен съм и от моя 33.6 int hard Rockwell, но ми изпадна възможност да го продам и се чудя дали си струва да го заменям с 56.6 soft. Май е по - добре да го сменя с 56.6 int hard Rockwell за $25. Не съм сигурен, че този 56.6 int hard е истински hard или полусофт.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.