Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:04 20.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нещо за проблема на К6-2/350 с Win 95  
Автор Тони ()
Публикувано20.07.99 20:33



Така де разбрах що моят Win дава грешка от време на време че и разбрах как да го оправя,да ама не. Не знам от плюса ли от що ли но ъпгрейда хич биля и не тръгва, версията не отговаряла, абе да им гу туря аз на тези от Microsoft, уж Win беше същата версия.Може ли някой да даде някоя идейка как да го пусна на 350 без да ми дава грешки?

Тема Отг: Нещо за проблема на К6-2/350 с Win 95нови [re: Тони]  
Автор Niki_K ()
Публикувано21.07.99 10:32



Preinstalirai Win!!!!!!!

Тема Отг: Нещо за проблема на К6-2/350 с Win 95нови [re: Тони]  
Автор GoodMan ()
Публикувано21.07.99 12:29



Как не тръгва? Какво съобщение дава?

Тема Дупл: Отг: Нещо за проблема на К6-2/350 с Win 95нови [re: Тони]  
Автор Goro ()
Публикувано21.07.99 17:16



Има пач на сайта на AMD източи си го и си го сложи

Тема Отг: Дупл: Отг: Нещо за проблема на К6-2/350 с Wiнови [re: Тони]  
Автор Тони ()
Публикувано21.07.99 19:12



abe gre[kite sa dwe 1.Windows Protection Error. ili 2.You must reboot your computer. Znam za pa`a na AMD ama s nego opitvah i ne stana, ne priema versiqta na Win, ta za towa pitam da ne bi da e ot plusa, s preinstalirane ne stawa.

Тема Дупл: Отг: Дупл: Отг: Нещо за проблема на К6-2/350нови [re: Тони]  
Автор GoodMan ()
Публикувано22.07.99 19:22



При нас в офиса имаме същия проблем-същата грешка. Тези които ни го upgrade-ваха казаха, че се получавало от смотана памет, ама все нямаме време да го занесем... Те са ни приятели и съм сигурен, че не "раздут. Не се мъчи да преинсталираш. Нашия Win'98 е купен ОФИЦИАЛНО!!/тъжно е/ така, че не е версията??

Тема Отг: Дупл: Отг: Дупл: Отг: Нещо за проблема на К6-нови [re: Тони]  
Автор Тони ()
Публикувано22.07.99 23:03



Да бе верно че може и да е от паметта, щот мойта е 10нс и на 100 и идва малко зор, ама онез от AMD казват че е от Win, бе знай ли човек. Ще взема да я сменя, та без туй не ми стига.

Тема Отг: Нещо за проблема на К6-2/350 с Win 95нови [re: Тони]  
Автор krasen_bojkov ()
Публикувано23.07.99 11:20



Varvi na stranicata na Microsoft i tarsi patch. Dokolkoto sam chuval triabva da ima takav, no ste se zabavi WIN'95. USPECH!

Тема Дупл: Отг: Нещо за проблема на К6-2/350 с Win 95нови [re: Тони]  
Автор Тони ()
Публикувано27.07.99 20:53



Е мерси за идеите, то цялата работа била от плюса дето съм го сложил, днес инсталирах нов Win (Osr2 вместо PE) и пача тръгна без проблем, а пък като сложих на същият Win + пак не го ознаваше, пък уж си е техен, както казах да им гу ......


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.