Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:39 22.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Тема Registratioun Number za Star Office 5.0?нови  
Автор Jiro ()
Публикувано04.07.99 21:21



Imam CD sas Star Office 5.0, no kogato go instaliram toi mi iska Registration Number i Custom Number. Poluchavaneto na tezi dva nomera ne mozhe da stane ot www.stardivision.com zastoto tam davat samo za versia 5.1. Ako niakoi znae kade moga da nameria takav nomer ste sam mu mnogo blagodaren.

Тема Отг: Registratioun Number za Star Office 5.0?нови [re: Jiro]  
Автор Niki_K ()
Публикувано05.07.99 13:13



First/Last Name: Ivan Petrov Street/St : 22 First blv. Zip/City: 1000 Sofia Country: Bulgaria Fax/eMail: ivan@cit.bg Custumer №: 1359466 Key: GNJK-KP5X-I59GA1-1YK3JA-QLQH-DCZD

Тема Дупл: Отг: Registratioun Number za Star Office 5.0нови [re: Jiro]  
Автор Jiro ()
Публикувано05.07.99 15:58



Sazhaliavam che triabva da go kazha no pak ne stava. Gospodin Petrov molia proverete dali informatsiata vi e tochna. Izviniavam se oste vednazh.

Тема Отг: Registratioun Number za Star Office 5.0? [re: Jiro]  
Автор ivo ()
Публикувано05.07.99 22:30



ako go polzvas za Linux iskam da ti kaza che ima problem s "fonts" za cyr. imam nomera za 5.1 /linux/

Тема Ф?яы: Ю?у: Registratioun Number za Star Office 5.0нови [re: Jiro]  
Автор Jiro ()
Публикувано07.07.99 21:19



Stava duma tochno za Linux.. Kakav e problema s cyrfonts?

Тема Дупл: Отг: Registratioun Number za Star Office 5.0нови [re: Jiro]  
Автор Niki_K ()
Публикувано08.07.99 15:27



Proveri dali si vavel tochno (bukvi. intervali, i t.n.) Proverih zaradi teb i se poluchi taka che...

Тема Отг: Дупл: Отг: Registratioun Number za Star Officнови [re: Jiro]  
Автор Jiro ()
Публикувано09.07.99 20:53



Blagodaria ti che si si napravil truda da proverish. Obache mai sam napravil greshka kato ne sam kazal che moiat office e za Linux a tam nomera mai e drug. Kakto i da e az veche svalih versia 5.1 (72MB ne me pitai kolko vreme mi otne) i tam nomera mi raboti. Blagodaria vse pak.


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.