Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 20.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Някой знае ли......нови  
АвторТони (Нерегистриран)
Публикувано07.10.00 21:57



чие производство е паметта продавана от Ресет респективно Комелсофт. Тука съм си взел една РС133, върви на 133, ама на чипът пише 2CAS, ама на две не върви, за turbo mode /abit kt7/, да не говорим, та тя и на normal не иска само на 8/10 ns. Та ако някой знае нека пише та да видя в сайта им кви са тея памети, щот ако нещо са ме метнали да я връщам докато е време.



Тема Между другото...........нови [re: Тони]  
АвторТони (Нерегистриран)
Публикувано07.10.00 22:00



на чиповете има надпис VSS Burst, ама това нищо не ми говори, ако е абвеатура ще е някоя много потайна, нийде не намерих нищо за нея.



Тема Отг: Между другото...........нови [re: Тони]  
АвторBongo (Нерегистриран)
Публикувано20.10.00 19:00



Tia Reset sa golemi moshenitsi. I men sa lygali. Edva li shte ti vyrnat parite. A typite in prodavachi sys sigurnost si niamat predstava kakvo znachi CAS 2. Proizvoditelia na pametta e nai-veroiatno neizvestna kitaiska firma bez internet site



Тема Отг: Между другото...........нови [re: Bongo]  
АвторТони (Нерегистриран)
Публикувано21.10.00 07:51



Абе паметта се оказа PC133, ама не върви на CAS2, както и да е работи на interliave 4 WAY, без проблем, което за сега ме задоволява.



Тема Отг: Между другото...........нови [re: Тони]  
АвторJohn (Нерегистриран)
Публикувано22.10.00 03:20



imam:

VSS BURST
4M84T - PC133
2CAS USA 3200

tva pishe na chip-ovete

pri men vyrvi na CAS2 do 128Mhz FSB(7x128=903)

na CAS2 sym zaradi Seti@home, inache moje da i na po-visoka chestota.

p.s. zaradi studa kachih oshte 30-tina Mhz otgore(predi bqh na 875), obache tva ne mi topli rychichkite.



Тема Отг: Между другото...........нови [re: John]  
АвторТони (Нерегистриран)
Публикувано22.10.00 09:03



Аааааааааааа същия изрод, при мен обаче е на 133 и на cas2 не върви, тоест вин забива. Ама то не е голяма разликата. Всъщност ако работи на turbo 4 way и cas3 е по бърза отколкото на normal или medium 4-way cas2. Поне като го тествах. Но пък като се замисля аз ползвах микронска 64-ка която уж не трябва да работи на 4-way, поне така пише че това работи само над 128 Mb, въпреки че и при нея имаше ефект.



Тема Отг: Между другото...........нови [re: Тони]  
АвторСтефан (Нерегистриран)
Публикувано22.10.00 22:06



sho ne q prowerish taq pamet s CPUCOOL
taia progrmka pokaza wsichko za pametta mi ama trqbwa da q registrirash inache neshe.




Тема Отг: Между другото...........нови [re: Стефан]  
АвторJohn (Нерегистриран)
Публикувано23.10.00 02:51



az sym s Be6-II
a taq programa CPUCool kato q pusna, zvqra pochva taka da vie na pojar che me zabolqva glavata dokato q de-instaliram.

diga alarma se edno che mi e pregrql procesora,a drugata programa Hardware Doctor pokazva v syshtoto vreme temp 80 C



Тема 80 C!!!!!нови [re: John]  
АвторКромид (Нерегистриран)
Публикувано23.10.00 17:24



ти това за нормално ли го имаш?!?!
е да, въобще не трябва да свири алармата, да знаеш! в по-добрия случай тва е някаква биос-тесла - просто не показва правилната температура - сигурно дънцето ти е малко по-старо. ако обаче е истинската - тоя процесор работи на честна дума и едно крило и няма да изкара дълго. хубаво е да направиш нещо по въпроса.



Тема Отг: 80 C! typata programa diga falshiva alarma [re: Кромид]  
АвторJohn (Нерегистриран)
Публикувано25.10.00 02:51



inache si e normalno 40-45




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.