Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Duron ili T-Birdнови  
Авторdzver (Нерегистриран)
Публикувано22.10.00 23:38



Iskam da si kupia novi duno + procesor (+vsichko, koeto shte otkaje da trugne sus novite duno i procesor:), no se kolebaja dali ima smisul da davam mnogo pari za Thunderbird. Ima li sushtestvena razlika? Duron 600 e kum 58$, a Thunderbird 700 - okolo 140. Za duno sum se sprial na asus - modelut za socket A.

Osven tova se zagubih vyv vestnik Computri - vutre ima bezbroi mnogo firmi, no sum ubeden, che 99% ot tiah sa malki i nenadejdni, i gospod znae dali shte gi ima sled 6 meseca ako neshto se povredi. Preporuchaite mi neshto!! Blagodaria.



Тема Отг: Duron ili T-Bird [re: dzver]  
Авторdzver (Нерегистриран)
Публикувано23.10.00 13:06



Blagodaria za vnimanieto i pomoshtta. Mnogo mi biahte polezni.



Тема Отг: Duron ili T-Birdнови [re: dzver]  
Авторrevzd (Нерегистриран)
Публикувано23.10.00 13:55



O, molq, molq! Pak zapovqdai!



Тема Отг: Duron ili T-Birdнови [re: dzver]  
АвторКромид (Нерегистриран)
Публикувано23.10.00 17:07



ако смяташ да си запазиш старото захранване+кутия, нямаш избор - дурон. за него имаш шанс - ако захранването е истинско и нямаш много накачен хардуер - да го използваш. за тъндъра - забрави. трябва ти истинско, МИНИМУМ 250W хранене. и в двата случая ще ти трябва нов кулер, хубав, най-добре да ти го монтира някой, дето разбира от тва (и го е правил), с термопаста. абе кво ти обяснявам, прегледай тук форума, писано е бая по тая тема.



Тема Отг: Duron ili T-Bird.. Asus ili Abit..нови [re: Кромид]  
Авторdzver (Нерегистриран)
Публикувано23.10.00 23:11



Chestno kazano, predvidil sum v razhodite za upgrade da kupia i nova kutia + vsichko neobhodimo. Tova s termopastata ne go razbiram. Vuprosut mi e dali ima smisul da kupuvam thunderbird, ima li niakakva seriozna razlika i ima li problemi s DURON.

Kolkoto do segashnoto mi zahranvane - 230 W e i sa mi zapulneni pochti vsichki PCI i ISA slotove. Malko se trevoja, che niama da ima miasto na novoto duno (shte triabva da kupia novi modem i sound) Ne znaia i dali shte triabva da kupia nova videokarta.... :( sega sum s AGP matrox G100



Тема Отг: Duron ili T-Bird.. Asus ili Abit..нови [re: dzver]  
Авторaaaa (Нерегистриран)
Публикувано24.10.00 00:01



6to ne si zeme6 napavo edna nova ma6ina i da mirqsa6 nai-nakraq!



Тема Отг: Duron ili T-Bird.. Asus ili Abit..нови [re: aaaa]  
АвторТони (Нерегистриран)
Публикувано24.10.00 00:39



Аз съм с t-bird, пусках и един Дурон, на практика няма голяма разлика, е в някои приложение кеша си казва думата, но сега като се замисля е трябвало да взема дурон, понеже смятам да сложа нещо по ново, тъй де някой от новите. Ех ако бях изчакал малк овече има дъна подържащи и DDR RAM. Та ако имаш идея да слагаш след време нещо ново, дурона ще ти свърши работа, пък като гледам повече държи и на овърклок. Не че се оплаквам от t-bird, процесора е супер, но парите са бая, при мене разликата се усеща но не знам как ще е при теб. Какви програми използваш. Примерно с моя компресирах един диск на МР3 за 9 мин., не мисля че с дурон ще отнеме кой знае колко повече време. Забелязах съвсем малки разлики при рендване в Bryce, за файл който се ренваше 60 сек. разликата беше около 3. В Protel има разлика вече почти 15 сек. при автоматично опроводяване, но пак не е много. Това е на което съм ги пробвал и двата, дурона печесе заради радиатора и повече не го мъчих.



Тема Отг: Duron ili T-Bird.. Asus ili Abit..нови [re: dzver]  
АвторTEC (Нерегистриран)
Публикувано24.10.00 05:48



Ако решиш да продадеш старата видеокарта, обади ми се:
dn616@yahoo.com.

Ако е на разумна цена, взимам я.




Тема Отг: Duron ili T-Bird.. Asus ili Abit..нови [re: dzver]  
АвторКромид (Нерегистриран)
Публикувано24.10.00 10:49



230W захранване няма да ти стигнат. по принцип, може и да са достатъчно, обаче редица захранвания се премаркират - например, от 200W до предполагаемия си запас от 230. Аз си мисля, че трябва 250W истинско захранване(не премаркирано). Кутии с тези захранвания са скъпи, 50-75$, и нямам представа дали може да се купи отделно захранване. За термопастата - другото име на AMD Athlon е AMD Котлон. Пече много, трябва му максимално добро охлаждане, отива си за секунди ако спре вентилатора, тва важи и за Дурона, и за Тъндъра. Термопастата просто е добро допълнение към радиатора и вентилатора на процесора. Абе разгледай темите надолу, ще намериш полезни неща.



Тема Отг: Duron ili T-Bird.. Asus ili Abit..нови [re: Тони]  
Авторdzver (Нерегистриран)
Публикувано24.10.00 15:05



Blagodaria, Toni,

Edva li shte chakam da izliazat duna s DDR RAM. Ne sum vijdal oshte da se prodava takava pamet, no sigurno shte e chuvstvitelno po-skupa i nesushtestveno po-burza, osven ako ne polzvash pc-to za igri ot niakakvo novo pokolenie :-)

PC-to go polzvam za neshta, koito ne gultat mnogo procesorno vreme. Naj-resursoemkite prilojenia, koito puskam sa Diablo II i Adobe Photoshop. Razbira se, imam ideiata v nedalechno budeshte da sybera parichki za DVD, no razbrah, che DURON 600 se spravia dobre s DVD bez hardwaren decoder.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.