Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:02 19.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хакерска Фирма !!!!!!!!!!!!  
Автор Aleksey Stoikoff ()
Публикувано29.04.99 22:55



Постоянно се опитват да Ми изтеглят данни от компютъра със Бек-офис от една и съща фирма : EuroIntegra Ltd =============== Sofia BG (Bulgaria) ** 195.138.129.0 - 195.138.129.255 ** Ако Ви трябва защита ще Ви я дам безплатно . Чао банда.

Тема Отг: Хакерска Фирма !!!!!!!!!!!!нови [re: Aleksey Stoikoff]  
Автор GeN0ciD ()
Публикувано30.04.99 20:20



ami kakvi sa po to4no hakerskite ataki ? i ako moje da mi sendne6 ne6to kato informaciq bez failove taka 4e uspex.

Тема Дупл: Отг: Хакерска Фирма !!!!!!!!!!!!нови [re: Aleksey Stoikoff]  
Автор Aleksey Stoykoff ()
Публикувано01.05.99 21:04



А бе, пробват се с морално остарели неща. Ама не са хакери дето пробват нещо свое, а недоучили пишлемета те атакуват с неща срещу които много отдавна има противодействия. Верно, че е голям кеф да му изтеглиш на някой дектопа с нещата дето ги е отворил и да му го пратиш с анонимен Е-мейл. После като четеш неговия отговор се заливаш в смях и се кефиш до небето. А като изтеглиш паролите и се окаже че той живее на другия край на България - естествено няма да звъниш там, щото телефонната ти сметка............. Досега един път не се е пробвал истински хакер да ми влезе в компа. Само пишлемета................

Тема Отг: Дупл: Отг: Хакерска Фирма !!!!!!!!!!!!нови [re: Aleksey Stoikoff]  
Автор Йонко ()
Публикувано03.05.99 00:29



Ей, Алекси, Я обясни малко за тези програмки, има интерес....

Тема Дупл: Отг: Дупл: Отг: Хакерска Фирма !!!!!!!!!!!!нови [re: Aleksey Stoikoff]  
Автор Ники ()
Публикувано04.05.99 00:29



Нобо-пази те от бекофис. Подарявам го на всички желаещи.

Тема Отг: Дупл: Отг: Дупл: Отг: Хакерска Фирма !!!!!!!!нови [re: Aleksey Stoikoff]  
Автор Лудият Доктор ()
Публикувано08.05.99 09:47



Скъпи ми Алексей, никой не се е родил научен бре! Остави ги да се покефят малко с БО-то де! А това горе техният IP адрес ли е....


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.