Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:48 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Въпрос относно t-bird  
АвторТони (Нерегистриран)
Публикувано23.09.00 09:25



Някой да знае има ли някъде информация кой процесор на каква честота е пуснат официално? Че си сложих радиатора и сега нямам никакво желание да го свалям тъкмо си оправих охлаждането, пък мога да видя серийния номер на процесора с програмка, а ме съмнява понеже моя е с отключен множител да са ми пробутали някой на по ниска честота, въпреки че май няма socet вариант под 700, а според pdf-ti даже и под 800. Имаше нещо подобно за селерони и Пентиум 2



Тема Triabva da svaliash ....нови [re: Тони]  
АвторGrigor (Нерегистриран)
Публикувано24.09.00 12:59



Hi,
Chestito za CPU-to....
Triabva da svalish vse pak radiatora... nai sigurno si e... mani gi programite. i ako prodaljavash da se samniavash si drapni PDF ot saita na AMD kadeto e opisana vsiaka edna bukva i cifra ot T-Bird-a kakvo oznachava.
Mahni go i za da se ubedish che e s otvoren mnojitel - ako L1 mostovete sa srezani - triabva da gi svarjesh za da mojesh da go clock-vash s ASUS ili ABIT danata.
Ako imash vaprosi mi pishi na stef78@abv.bg
az sam s DURON - a toi e T-BIRD s po-malko cache...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.