Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:50 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Тема Препоръчайте ми ALL IN ONE  
Автор DevilDoll (Just A Devil)
Публикувано28.11.13 22:53



Някой има ли опит с тия компютри? Досега все бях на кейс но ми омръзна вечното му бучене, кабелите, пък и стария LCD монитор взе да прави номера, и реших да мина направо на ALL IN ONE. Не съм върл геймър, но искам да става за скайрим. Какво можете да препоръчате за 1200-1300 лева?



Тема Re: Препоръчайте ми ALL IN ONEнови [re: DevilDoll]  
Автор tuff slim (старо куче)
Публикувано29.11.13 02:47



би ли повторил, но този път на български, моля?



Тема Re: Препоръчайте ми ALL IN ONEнови [re: tuff slim]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано29.11.13 12:19



Комп, вграден в монитор вероятно?




Тема Re: Препоръчайте ми ALL IN ONEнови [re: Naki]  
Автор tuff slim (старо куче)
Публикувано29.11.13 16:51



ми такива 5в1 са апъл, ХП има и други май, иначе лаптоп или таблет ама на български требе да се изкаже детето, нема ся да познаваме, я



Тема Re: Препоръчайте ми ALL IN ONEнови [re: tuff slim]  
Автор DevilDoll (Just A Devil)
Публикувано29.11.13 20:17



Точно монитор с вграден компютър си е, разбира се, има и гугъл, който не знае може да го пита :)
Защо изобщо спамите, помогнете ако можете, ако имате такъв и го препоръчвате или не, ако ще питате какво е ALL IN ONE явно е че не можете да ми помогнете в избора. Благодаря ви все пак :)
Апъл не ми е по вкуса.



Тема Re: Препоръчайте ми ALL IN ONEнови [re: DevilDoll]  
Автор tuff slim (старо куче)
Публикувано29.11.13 22:43



Мило Дете,

Все още в българският език няма "all-in-one". Има други неща, но не е това мястото за коментар.

Би трябвало само да се сетиш, че никой няма да се рови да ти търси компютър, хеле пък и да ти го препоръча след това. Ровенето можеш да извършиш само и да оставиш 2-3 връзки тук. От друга страна за 1000 лева няма да вземеш нещо особено, така, че ти е се тая.

Успех в търсенето!

Любящ те Tuffy



Тема Re: Препоръчайте ми ALL IN ONEнови [re: tuff slim]  
Автор DevilDoll (Just A Devil)
Публикувано30.11.13 00:09



Скъпи Tuffy, все още в българския език няма "Tuffy", значи ли това, че ти не съществуваш? Молбата ми беше към тесен кръг от хора - притежатели на даденото устройство. Очевидно в България този тип устройства все още са много неизвестни, след като дори в толкова специализиран хардуерно форум ударих на камък. Ще се насоча към небългароговорящи форуми, защото за сетен път се убеждавам, че в България никой няма да ти помогне за нищо, пък било то и с най-обикновен неангажиращ съвет.
Благодаря ти за вниманието и за урока по български език, о, големи и всезнаещи батко Tuffy.
С много обич, девилдолчо.



Тема Re: Препоръчайте ми ALL IN ONEнови [re: DevilDoll]  
Автор kyx4o (абсолют)
Публикувано19.04.14 19:57



Мило куклодяволче, вече има устройство което е всичко в едно и това е лаптопът, така че на това устройство са лепнали погрешно название защото то си е само монитор с вграден компютър, а клавиатура и мишка са външни устройства за него.
А може ли да попитам къде видя богат избор от такива, че да се чудиш кое да си вземеш.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.