Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:15 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Покупка на мултифункционално устройствонови  
Автор svoboda_a (новак)
Публикувано01.10.12 12:02



Здравейте,
за вкъщи искам да си купя принтер, скенер и копир в едно - за около 200 лв.
Моля да ме ориентирате към какъв модел да се насоча, защото консултантите в магазините не са много запознати.

Благодаря много предварително

Редактирано от svoboda_a на 01.10.12 12:03.



Тема Re: Покупка на мултифункционално устройствонови [re: svoboda_a]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано01.10.12 12:45



Първо ти се ориентирай за какво ще го ползваш - висококачествени снимки, печат на документи, ксерокс, в какъв обем всичкото това на месец, колко си готов да плащаш за консуматив и т.н. Тогава и другите ще могат да ти помогнат.

Mixy


Тема Re: Покупка на мултифункционално устройствонови [re: svoboda_a]  
Автортoнu (Нерегистриран)
Публикувано01.10.12 13:23



Обикновено консумативите при такива устройства излизат доста солено.
Едно време касетите бяха без чип и се зареждаха без проблем и в домашни условия, но сега е доста по-трудно.



Тема Re: Покупка на мултифункционално устройствонови [re: Mixy]  
Автор svoboda_a (новак)
Публикувано01.10.12 17:30



За снимки не ми трябва,по-скоро за печат на документи,но не в големи обеми,искам го за вкъщи ,когато ми се наложи да не тичам да търся такива услуги и разбира се, консумативите да са на някаква прилична цена....



Тема Re: Покупка на мултифункционално устройствонови [re: svoboda_a]  
Автор KoтeИгpaчka (ританка)
Публикувано01.10.12 19:18



Говори в страници :) Ако ще го ползваш да копираш за по-малко от 200стр/месец всеки месец - вземи си само принтер.

***
ЖиТиЕй, мадафака!



Тема Re: Покупка на мултифункционално устройствонови [re: KoтeИгpaчka]  
Автор svoboda_a (новак)
Публикувано01.10.12 20:19



Много под 200 стр.

,но колко пъти за 1 стр.,която ми трябва сканирана,обикалям по квартала...



Тема Re: Покупка на мултифункционално устройствонови [re: svoboda_a]  
Автор KoтeИгpaчka (ританка)
Публикувано01.10.12 23:41



След един бърз преглед на моите канцеларски нужди през годините (хаха) си направих следния извод - това, което ми трябва, подредено по важност, е:
1. черно-бял принтер
2. скенер.

Копирна машина НЕ ми трябва и никога не ми е трябвала. Копирането е твърде евтино, за да си купувам заради него 3в1. Не че родителите ми не си купиха... Както и да е.

Това, което аз мога да те посъветвам - купи си лазерен принтер и отделен скенер. Да, цената на сравнително читав лазерен принтер е повече от евтиното мастиленоструйно 3в1, но многото функции лъжат - реално никога няма да ползваш повече от 50% от възможностите на машината, и то ако си над средното потребителско ниво. Освен това мастиленоструйните принтери цапат и имат дупки при по-плътно печатане. Особено Канон, обаче не знам защо баща ми с похвално твърдоглавие купи 3 пъти един и същи модел и накрая и 3в1 все от тази марка.

Предполагам, че имаш вече принтер - вземи си скенер за 100 кинта и не се занимавай с 3в1.

***
ЖиТиЕй, мадафака!



Тема Re: Покупка на мултифункционално устройство [re: KoтeИгpaчka]  
Автор svoboda_a (новак)
Публикувано02.10.12 06:41



Благодаря много и приятен ден





Тема Re: Покупка на мултифункционално устройствонови [re: KoтeИгpaчka]  
Автор tuff slim (старо куче)
Публикувано02.10.12 16:49



това беше вярно преди десетина години... но тихо да не ме чуе продавача на брадъри





Тема Re: Покупка на мултифункционално устройствонови [re: svoboda_a]  
Автор svoboda_a (новак)
Публикувано04.10.12 11:12



А бихте ли споделили какво ви е мнението за Samsung SCH-3405 - на промоция са до днес в Технополис за 199 лв.? От магазина ми го препоръчаха....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.