Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:33 23.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Toshiba A65 - dc power jackнови  
Автор musketeer (познай кой...)
Публикувано10.09.11 19:52



Освен и-бей, имам ли шанс да си намеря в България захранващия жак на дъното? Точния модел е А65-S126 / PA3373U-1MPC
Като гледам, че по света масово го има, явно им е слабо място... Цените са доста приятни (като изключим доставката), но срока не е...
Все си мисля, че би трябвало да може да се намери и тук, дори и на цената (приятната) + доставката, но за спестяване на време...
Някой има ли идея къде да търся?
Предварително благодаря!

п.п. линк за конкретния жак (но само за щатите :( )



Редактирано от musketeer на 10.09.11 19:56.



Тема Re: Toshiba A65 - dc power jackнови [re: musketeer]  
Автор AliBabach (heavy drinker)
Публикувано10.09.11 23:05



Е какво ти пречи да го замениш с друг подобен, дето го има в магазина?



Тема Re: Toshiba A65 - dc power jackнови [re: AliBabach]  
Автор musketeer (познай кой...)
Публикувано11.09.11 00:26



Вероятно нищо, но преди да тръгна да разглобявам... си мислех, че оригиналът е най-добре...
Както винаги се случва, не е мое, а просто ще се опитам да свърша услуга. Не знаех, че мога да намеря подобни в магазина.
Явно ще трябва да проверя :)
След като го разглобя. :)



Тема Re: Toshiba A65 - dc power jackнови [re: musketeer]  
Авторpro (Нерегистриран)
Публикувано11.09.11 16:58



Защо чак от Америка, като от UK ще го получиш за 5-6 дни и цена от 12 лева?

http://www.ebay.co.uk/itm/DC-POWER-JACK-SOCKET-Toshiba-Satellite-A60-A65-/260841918431?pt=UK_Computing_Laptop_Accessories_LaptopCables_Connectors&hash=item3cbb63cfdf



Тема Re: Toshiba A65 - dc power jack [re: pro]  
Автор musketeer (познай кой...)
Публикувано11.09.11 18:22



Благодаря! :) Ами защо и от Америка, защо и от Великобритания, надеждата ми беше, че може и от тук...
Инак, като гледах co.uk, офертите, на които попаднах, бяха с транспорт само локално.
Благодаря за линка, даже направих оферта, на щатската цена, та малко и отгоре :)



Тема Re: Toshiba A65 - dc power jackнови [re: musketeer]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано12.09.11 04:58



офертите, на които попаднах, бяха с транспорт само локално

Много често такива продавачи се навиват да пращат и извън UK. Пиши му писмо - колко би струвала пратката до БГ, ако е възможно да я прати. Доста често дават цена и се навиват да пращат, просто не са го отбелязали в търга.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: Toshiba A65 - dc power jackнови [re: walkman™]  
Автор musketeer (познай кой...)
Публикувано12.09.11 08:19



Вероятно е така, засега, там където предложих щатската цена, получих отговор със символично намаление... :) Май повече няма да се циганя за стотинките :) Но все пак ще послушам и твоя съвет, благодаря!



Тема Re: Toshiba A65 - dc power jackнови [re: musketeer]  
Авторpro (Нерегистриран)
Публикувано12.09.11 11:56



Това, което съм ти дал има опция "buy it now" за какво ти са търгове и глупости ! Освен това има филтър и може да го настроиш да ти дава само продавачи доставящи до Bg. Май не си наясно с пазаруването в e-bay





Тема Re: Toshiba A65 - dc power jackнови [re: pro]  
Автор musketeer (познай кой...)
Публикувано12.09.11 12:03



Не съм купувал досега през e-bay, това е сигурно :) Само от китайските братя пазарувам редовно, средно на 2 семидци по веднъж :)
А инак търга е, за да не го обидя човека, малко пазарлък не пречи :)



Тема Re: Toshiba A65 - dc power jackнови [re: musketeer]  
Авторpro (Нерегистриран)
Публикувано12.09.11 12:13



За дребни покупки, ползвай "buy it now" няма никакъв смисъл да губеш време с търгове за смешни отстъпки! Търговете се влачат със седмици, иначе трябва да търсиш търгове които са на финала(то за това си има отделен инструмент-Auction sniper, но не си заслужава). А продавача въобще не се засяга-напротив, всички са много учтиви и се радват, че купуваш от магазина им! Аз от Бг почти не пазарувам такива неща, хем ми излизат по-евтино от и-бей, хем отношението на продавачите е ПЕРФЕКТНО (поне 1.5 год. е така

)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.