Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 19.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема предложения за принтернови  
Автор behroozwolf (непознат )
Публикувано19.01.11 18:50



Смятам да си купувам принтер за домашни условия.Ще се използва предимно за документи.Смятам да бъде лазерен(защото ще ми излези по евтино консумативите от колкото един мастилено-струен).За сега само гледам в интернет и съм се спрял на това:



Принтере смятам поне да бъде принтер/скенер или принтер/копир/скенер .Доста хора ми викат да погледан някое Hp.Ако може да бъде сравнително евтин,защото нямам кой знае каки пари.Все още несъм си избрал,но като обиля магазните за техника ще видя хем марка и цена.



Тема Re: предложения за принтернови [re: behroozwolf]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано19.01.11 19:29



Според мен е доста добро.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: предложения за принтернови [re: behroozwolf]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано19.01.11 19:48



Я... това още ли се продава??? Старичък модел.. но работи железно. Освен това - касетата му е без чип, коеот прави презареждането и доста по-евтино от по-новите модели. Имам у дома такова, и следващия модел - SCX-4200. Определено работи добре, и на тази цена няма какво да мислиш - взимай го.



И не се лъжи за HP - бяха много велики... допреди 5-7 години. Сегашните им изделия (в малкия клас поне) са пълна скръб..




____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Редактирано от walkman™ на 19.01.11 19:57.



Тема Re: предложения за принтернови [re: behroozwolf]  
Автор behroozwolf (непознат )
Публикувано19.01.11 21:09



А да попитам,ако примерно принтера е лазерен черно бял и има скенер и искам да кача една цветна снимка на компа,като я сложа на скенера как ще излези цветна ли на компа или безцветна и размазана?



Тема Re: предложения за принтернови [re: behroozwolf]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано19.01.11 21:42



На това устройство скенерът е цветен, мисля 600dpi. Не, че е кой знае какво като скенер - отделните скенери са доста по-качествени, като става дума за фотографии. Но от добро изображение дава премлив скан. Не размазва, определено. Като цяло - устройството е много добро за парите, но все пак е машинка за офис, не за фотографски нужди.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: предложения за принтернови [re: walkman™]  
Автор behroozwolf (непознат )
Публикувано19.01.11 22:11



Дам,това го разбирам.ПРосто ми дойде на акъл,че имам един доста стари снимки и бих изкал да ги кача на ПС-то.



Тема Re: предложения за принтернови [re: behroozwolf]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано20.01.11 01:17





____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: предложения за принтернови [re: walkman™]  
Автор tuff slim (пристрастен)
Публикувано20.01.11 21:30



хехе, не пропускаш да плюнеш. поне се сети да плюеш ниския клас, дето най-важно е да спедтиш няколко лефчета от тонер



Тема Re: предложения за принтер [re: tuff slim]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано20.01.11 21:48



Ами забележи човекът от какво точно се интересува. Какво да му разправям за принтери, дето струват 10-50 пъти повече от това, което му трябва? На него му трябва домашен принтер. Прочети за какво става дума, преди да се намесваш.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: предложения за принтернови [re: walkman™]  
Автор tuff slim (пристрастен)
Публикувано21.01.11 20:14



що пропусна да похвалиш брадъра?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.