Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 27.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Модератор??  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано23.12.10 22:54



Щирлиц жив ли е? Ако не, не искате ли да сложиме друг?




Тема Re: Модератор??нови [re: Naki]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано24.12.10 00:20



Ами то има някакъв... каруцар... ама явно рядко се вясва. Или харесва шльокавица...



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Модератор??нови [re: walkman™]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано24.12.10 01:56



каква шльокавица ви е подгонила пък сега?!



Тема Re: Модератор??нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано24.12.10 03:07



За мен шльокавица НЕ е само писането с латиница, а всяко грубо несъобразяване с правилата на общността, където някой се изявява.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: Модератор??нови [re: walkman™]  
Автор4O4 (Нерегистриран)
Публикувано24.12.10 11:02



В контекста на коледно-новогодишните празници шльокавицата е преди всичко пиенье с висок градус





Тема Re: Модератор??нови [re: walkman™]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано24.12.10 13:13



прав е 404 - намалил си алкохола и се нервиш за дреболии :P

ако искаш да станеш мъдератор - казвай. всички знаят, че съм с връзки. тъкмо ще мога допълнително да намаля влизанията си в дир беге.



Тема Re: Модератор??нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано24.12.10 13:43



Алкохолът принципно не ме влече. Не, че съм пуритан некъф, ама не ме влече.


А модератор не искам да съм. От малък не ми се занимава с такива неща. Стига ми и това, дето съм такъв. Пък и не боледувам от ефрейторската треска...

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Модератор??нови [re: Naki]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано24.12.10 15:43



Че за какво ни е?
Ако някой има недоизживяно детство и нереализирал се като някакъв началник, да става модератор.
На мен модераторите не ми пречат.
А щом питаш,явно сисадмините са се свързали с теб и са ти предложили.
Така беше и в другите клубове.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Модератор??нови [re: Xoлдън]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано24.12.10 16:07



Не, не - никой нищо не ми е предлагал... Просто тази тема с продажбата на компютър ме дразни, преди такива теми се делваха/локваха, ама сега явно няма (или се е скрил) модератор. ЕДИТ: Хмм, сега гледам, че темата е локната - очевидно всичко е наред тогава с модерирането, макар и да е забавено.


Редактирано от Naki на 24.12.10 16:08.



Тема Re: Модератор??нови [re: walkman™]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано24.12.10 23:06



Силно поддържам!
В който и да е клуб, преди всичко е важно да не се допуска да вилнее простащината - било то чрез шльокавицата, било чрез простащината в "междуклубните отношения" с постингите, или пък чрез личностната Его-простащина на един човек - модераторът, който и да е той...
Клубът си е добър и без модератор.
Всъщност, важно е кой точно е модератор...
Ако ще избирате, изберете някой, който през годините е доказал мъдростта и толерантността си, но внимавайте: „Който от вас е безгрешен, той пръв да хвърли камък на нея“, както пише в тъпата дебела книга...
Аз съм върл противник на шльокавицата, но от дългогодишния си опит в Клубовете, за мене най-страшното винаги е било привидното чувство за безнаказаност, което позволява и на много интелигентни и възпитани хора да си "изпускат юздите" и да оставят Его-то да вилнее на свобода, надявам се, че всеки един от вас прекрасно знае за какво говоря...




Тема Re: Модератор??нови [re: Sapiens]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано25.12.10 00:37



Е, оказа се, че си има и модератор :) и в случая задейства достатъчно бързо. И... трябва да му се извиня.



А иначе - прав си. Освен това - по много форуми (хм... особено технически) наблюдавам едно залитане... Че модераторът трябвало да е най-вече специалист от областта на форума... Коео не е точно така. Неговата работа не е да дава най-точни консултации, а да следи за реда във форума, за изпълнението на правилата от всички, да не допуска отклонение от тематиката, или започване на лични обиди и нападки...

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Модератор??нови [re: Naki]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано25.12.10 11:12



За продажбите и покупките не виждам защо те дразни.За мен е нормално да предложиш,или да търсиш нещо от специализирано място.В случая клуб "Хардуер" е специализираното място за хардуер.
Ако реша да си купувам компютър, няма да отида в универсален магазин,а ще отида в специализиран магазин,или най добре във фирма,където ще го сглобят по моя конфигурация.В случая клуб "купува продава " е универсален магазин.
Все пак това е мое лично мнение.
Весело посрещане на празниците!




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Модератор??нови [re: Sapiens]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано25.12.10 11:52



от 2000 г. насам провалът на почти всеки от провалените клубове започна с подобна реч.





Тема Re: Модератор??нови [re: Xoлдън]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано25.12.10 11:59



има си специална тема за купува-продава. за съжаление малоумните клубове нямат функционалност за преместване на тема от точка А до точка Б.



Тема Re: Модератор??нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано25.12.10 12:48



Факт!
Но написаното от мене не е лишено от смисъл, предполагам...




Тема Re: Модератор??нови [re: walkman™]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано25.12.10 12:52



Хм, лично аз съм имал проблеми в технически клуб именно поради техническата неграмотност и Свръхегото на модериращият (ата). Но това е друга тема и си е работа на Администраторския състав, който пък, не дава и прашинка да падне върху модераторите, независимо как и колко са се осрали, дори и след твърдото и ясно доказване на осирането им с факти и документи...




Тема Re: Модератор??нови [re: Sapiens]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано25.12.10 13:15



Да, но това не зависи толкова от техническата (не)грамотност, колкото от Човешката неграмотност. Такъв човек е опасно да бъде модератор, дори да е супер професионалист. Опасно за атосферата в съответния форум. И обикновено в подобни форуми потребителите-специалисти или намират начин да изискат и наложат друг модератор, или полека се изнасят към други подобни форуми, и този започва да обрасва с бурени и магарешки бодил...

Хайде, весели празници, и да свършваме, че зафлудихме форума.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Дай на един човек властнови [re: Sapiens]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано25.12.10 14:40



и му гледай сеира.
Та така е и с модераторството.
Имаше една ненормалница в клуб "Направи си сам".Тя ръсеше камара тъпи съвети.Нещо изчезна напоследък.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Дай на един човек властнови [re: Xoлдън]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано25.12.10 16:09



И слава богу...




Тема Re: Модератор??нови [re: walkman™]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано25.12.10 16:12



Както винаги съм казвал - "Истински добрият модератор е напълно "невидимият" модератор...", който нито го виждаш, нито го чуваш, нито го забелязваш, но достатъчно твърдо и безкомпромисно си върши раотата.
Има и такива, аз лично познавам.




Тема Re: Модератор??нови [re: Sapiens]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано26.12.10 15:44



Искаш да кажеш :Истински чекист.Като Дзержински.





Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Модератор??нови [re: Xoлдън]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано26.12.10 17:09



Ъ-хъм, почти...
Само да не е комунист и/или пенсионер...




Тема Re: Модератор??нови [re: Sapiens]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано26.12.10 17:44



Я не обиждай на пенсионер!
Точно пенсионер трябва.
Защо?
1.Има много свободно време да виси пред компа,овен това спи малко.
2.Няма пари да ходи по кръчми и жени.
А за комунистите съм съгласен,макар,че някои станаха най големите богаташи,но как?.
Ако не ти е известно ,малко преди падането на ТЖ и комунизма, тайните служби знаеха за предстоящия му крах.
От банкови сметки в чуждестранни банки преведоха гполеми суми на вярни другари.По умните завъртяха бизнес,по-тъпите не успяха.Създадоха се банки.
Но старите другари започнаха да искат да се върнат парите(незнайно на кого).
И започна серията от странни убийства на длъжниците.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Модератор??нови [re: Xoлдън]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано26.12.10 19:02



Хи-хи-хи, хич не си и прави устата...
Пенсионерите са: прекалено свободни, прекалено стриктни и прекалено морални, значи - не стават... Факт!
Добрият модератор трябва да бъде като добрия кмет.
А за кметовете винаги съм казвал следното: Трябва да е морален мошеник. Трябва да може да донесе на общината си 10 милиона и с абсолютно чиста съвест да си присвои един. А не да открадне от общината 10 милиона, а да не е донесъл за общото благо и един лев...
Аннадънму? (което на чист турски ще да рече: "Капиши"? Хе-хе-хе...)
Хайде, пий си ракийката с мезенцето и чакай да дойде новата 2011 г., пък ще видим кой става за модератор отпосле...




Тема Re: Модератор??нови [re: Sapiens]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано27.12.10 08:01



Верно думаш!




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.