Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:36 03.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Тема връзка на EXT HDD+DVD PLAYER  
Автор az ti toi (непознат )
Публикувано21.11.10 21:00



Може ли някой да ми помогне,като ми каже дали има модел dvd player с USB,към който да закача външен хард,пълен с музика,която да си слушам през плеъра. Мерси предварително.



Тема Re: връзка на EXT HDD+DVD PLAYERнови [re: az ti toi]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано21.11.10 22:28



То за имането има, ама имат ограничение от към големината на диска. Мини през технополис, техномаркет...

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: връзка на EXT HDD+DVD PLAYERнови [re: Диaн]  
Автор az ti toi (непознат )
Публикувано22.11.10 11:06



аз и да мина,едва ли някой там разбира толкова много. обикновено смотолевят нещо,за да не излезе,че нищо не ти казват,но после се оказва невярно. в такъв случай поне лимита ще чете ли или изобщо няма да го разпознае и отвори?



Тема Re: връзка на EXT HDD+DVD PLAYERнови [re: az ti toi]  
Автор AliBabach (heavy drinker)
Публикувано22.11.10 17:46



Като ходиш да питаш, направо си носи флашка и хард за тестване. Никой не отказва, а така ще си сигурен дали работи. Защото, съгласи се не може някой да седне па да изтества всички възможни видове дискове, че да каже със 100% кое работи и кое не.



Тема Re: връзка на EXT HDD+DVD PLAYERнови [re: AliBabach]  
Автор az ti toi (непознат )
Публикувано22.11.10 18:23



Дано никой не откаже,но пък чак и хард да ме оставят да пробвам,че ако на първия не стане,на всеки един друг плеър да пробвам,никой няма да се съгласи.



Тема Re: връзка на EXT HDD+DVD PLAYERнови [re: az ti toi]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано22.11.10 19:52



Поразгледай форума на SETCOM в частта за видео - най-често там "разпъват" разните плейъри. Ако сега мислиш да купуваш външен диск (нямаш от някъде излишен) поразгледай така наречените "външни мултимедийни твърди дискове" - имат си изходи аудио, видео, скарт, четат мп3 и див-х... собствено дистанционно. Така че може да ги закачиш директно за телевизора - проблема е да четат субтитри на кирилица!!!

За нео-то съм чел че поддържат до 60 гига ама... не съм пробвал. Разгледай какво са писали хората във форума ан сетком де



"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"

Тема Re: връзка на EXT HDD+DVD PLAYERнови [re: Диaн]  
Автор az ti toi (непознат )
Публикувано23.11.10 09:54



Много полезно,благодаря,Диан!





Тема Re: връзка на EXT HDD+DVD PLAYERнови [re: az ti toi]  
Автор AliBabach (heavy drinker)
Публикувано23.11.10 16:55



Аз съм съм ходил с приятели да си купуват такива устройства и трябва да ти кажа, че при сегашните намалени продажби ти разрешават да си пробваш с каквото искаш и както искаш устройствата, даже активно се включват в 'цъкането' на копчетата когато не тръгва






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.