Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:39 26.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Една тема малко встрани.  
Автор Storen (непознат )
Публикувано28.05.10 02:26



До каква степен за вас има значение начина по който изглеждат стоките. Кутии, мишки, монитори, принтери, а и по принцип нещата, с които се обграждаме? Знаем че не е задължително нещо, което изглежда добре да е по-скъпо, но трябва доста време да потроши човек за да избере. А и до каква степен сте навити да плащате повече за по-висок стил? SONY, Macintosh и т.н са си легенди в тази област, обаче и цената е по-висока.



Тема Re: Една тема малко встрани.нови [re: Storen]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано28.05.10 15:48



Едва ли някоя фирма ще хвърли луди пари и дизайнерски усилия, единствено да пробута калпава продукция...
Пример - мишките на Рейзър - уникален дизайн, заедно с невероятно добри качества и..., съответно, добра цена.

"Истината рядко е чиста и никога проста.“ - Оскар Уайлд

Тема Re: Една тема малко встрани.нови [re: Storen]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано28.05.10 15:54



Опаковката е важна, но за мен по-важно е съдържанието.

Mixy


Тема Re: Една тема малко встрани.нови [re: Mixy]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано05.06.10 00:13



Има доста оплаквания от Razer. Аз лично съм най-доволен от предишната си клавиатура Delux K7005, Razer едва ли имат толкова добра, тъй като клавиатурата ми беше просто перфектна. Ползвам си стар CRT IBM P76 - мониторът си е идеален, не ми се иска да го сменям за нов. Мишката си я избрах да ми е удобна, а компютъра си сглобих така, че да получа добра производителност на прилична цена.

Най-важното е невидимо за очите.




Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.