Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 11.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Компютър от Техномаркет  
Автор arachnoid (lekku admirer)
Публикувано30.04.10 13:30



Насочил съм се към някоя от машинките на

страница, в диапазона 400-460 лв. За тия конфигурации цените ми изглеждат сносни, но ми се ще да чуя и чужди мнения и отзиви (особено ако някой също си е купувал от там).



Тема Re: Компютър от Техномаркетнови [re: arachnoid]  
Автор Ростислав ()
Публикувано02.05.10 09:48



Ако си вземеш от там трябва да имаш резервен комп. Защото този ще е всеки месец в сервиза за ремонт. От комп никога.



Тема Резервен има -нови [re: Ростислав]  
Автор arachnoid (lekku admirer)
Публикувано04.05.10 19:50



в момента е основен и единствен, но е морлано остарял и има доста неща за смяна - ще излезе почти толкова колкото да взема нов.
Какво те притеснява в тия от Техномаркет?



Тема Re: Резервен има -нови [re: arachnoid]  
Автор Ростислав ()
Публикувано05.05.10 09:18



Мисля че съм го написал много ясно Какво ме притеснява.
Ти искаш мнение аз ти отговарям.От там нататък си преценяваш сам.



Тема Re: Компютър от Техномаркетнови [re: arachnoid]  
Авторwww (Нерегистриран)
Публикувано05.05.10 10:57



''Насочил съм се към някоя от машинките на тая страница, в диапазона 400-460 лв. За тия конфигурации цените ми изглеждат сносни, но ми се ще да чуя и чужди мнения и отзиви (особено ако някой също си е купувал от там).''

То добре си се"' насочил",но защо не помислиш да събереш още някой лев и да си купиш един лаптоп? Възползвай се от някоя промоция.
Ако вземеш въпросна конфигурация на която си се спрял,в последствие ще ти се наложи да правиш ъпгреид,и може да излезе по-скъпо...



Тема Re: Компютър от Техномаркетнови [re: arachnoid]  
Автор AliBabach (heavy drinker)
Публикувано06.05.10 18:17



Tехномаркет, Технополис, Зора и прочее бакалници не сглобяват и не поддържат гаранцията на компютрите които продават.
Обикновено ги взимат от фирми предложили им най-ниската цена за някаква стандартна конфигурация със съмнителни и най-вече ЕВТИНИ елементи.
При показани дефекти (а е стават доста често) вариантите са ти два - носиш го в Техно..., от там го качват и го карат във фирмата оторизирана да ремонтира техниката, от там попада в сервиза, ако е нещо по-сложно го препращат в централния им сервиз и така, следва връщане по етапния ред, а ти седиш и чакаш законния срок от 1 месец.
При варианти ти да си носиш компа във фирмата където е сглобен, нещата стават малко по-бързо, но те гледат накриво, щото са разбрали, че не си го купил от тях и те мотаят пак.
В крайна сметка, след 2-рото ходене почваш да се чудиш, за какъв чеп си купил компютъра от бакалията, а не от магазина за компютри, където биха ти направили конфигурация по-твое желание и ще знаеш всяко нещо колко е читаво.



Тема Re: Компютър от Техномаркетнови [re: AliBabach]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано07.05.10 02:20



Защото от "бакалията" ще ти вземат 400 лв, а то "компютърния фешън магазин" ще ти вземат за абсолютно същото поне 650 рв., които ти не притежаваш в дадения етап...
Няма по-гадно нещо от беден човек в бедна държава...

"Истината рядко е чиста и никога проста.“ - Оскар Уайлд

Тема Re: Компютър от Техномаркетнови [re: Sapiens]  
Авторwww (Нерегистриран)
Публикувано07.05.10 15:15



И точно за това не си достатъчно богат, за да купуваш евтино. С други думи е по-добре да се напънеш и да отложиш за малко, да търсиш промоции и т.н., отколкото да ходиш в бакалията.



Тема Re: Компютър от Техномаркетнови [re: www]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано07.05.10 16:56



Естествено, ако имаш време и възможност да чакаш...
Я си представи, че родители дадат на тийнейджър 400 лв. и му кажат, че повече нямат и не могат да му дадат...
На пиацата ли да ходи, че да си изкара повече или наркотици да продава? Или да краде от някоя бабичка?
Ти как ще го посъветваш, м?
Иначе "умни" съвети изключително лесно се дават...

"Истината рядко е чиста и никога проста.“ - Оскар Уайлд

Тема Re: Компютър от Техномаркетнови [re: Sapiens]  
Автор AliBabach (heavy drinker)
Публикувано07.05.10 17:54



По твоята логика, по-добре боклук за 400 лв, така ли?
Я сметни като го влачиш в седмицата по 1 път на сервиз и го чакаш по 1 месец колко време реално ще го ползваш за годината и колко ще 'спестиш'?
Щото в най-добрия случай, след 3-тото ходене ще почнат да ти искат и пари и така за 2 месеца ще си платил още 400 лв.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.