Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 26.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: за тонера....нови [re: Диaн]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано01.04.10 16:06



Определено не си струва - тези неща вече и у нас се намират на горе-долу същите цени...

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: Принтер Lexmarkнови [re: tuff slim]  
Автор kилиkaндзep (зелен)
Публикувано10.04.10 08:25



Интересуват ме мнения на хора, които разбират от материята, а не "информация" за маркетинговата стратегия на Leхмаrk. Ако не можеш да кажеш нещо съществено по някой въпрос по-добре би било да не спамиш и да не обиждаш из чуждите теми.



Тема Re: Принтер Lexmarkнови [re: walkman™]  
Автор kилиkaндзep (зелен)
Публикувано10.04.10 08:29



Поправка, модела който имам е HL 2030. На външен вид е досущ като HL 2035, та вероятно за това го обърках.





Тема Re: Принтер Lexmarkнови [re: kилиkaндзep]  
Автор After_Dark (галфон)
Публикувано10.04.10 11:14



От 8 години ползваме на работа

на Lexmark - няма такова джелезо... Пълним касетата с каквото намерим като тонер, включително и с отработения или каквото там се събира в другата част на касетата (не съм специалист и не разбирам) Сега не знак как са новите като качество, но определено по-старите машини за железни.

тъй ще е и все по-тъй ще става...

Тема Re: Принтер Lexmarkнови [re: After_Dark]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано10.04.10 15:15



са канзерът ше ти се обиди, щото не си специалист, не разбираш и не говориш за неговите модели на Lexmark.





Тема Re: Принтер Lexmarkнови [re: kилиkaндзep]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано10.04.10 19:33



HL-2035 е леко модифициран HL-2030. Добавили са в софтуера драйвер за виста и са променили тонер касетата и барабана... На новата модификация касетата е за 1500 отпечатъка, докато за HL-2030 е за 2500. Иначе... практически няма разлика. Аз лично предпочитам по-старите.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Принтер Lexmarkнови [re: After_Dark]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано10.04.10 19:38



Това е старичък модел на IBM/Lexmark, който наистина е джилезен. Това е машина, която търпи голямо натоварване и доста грубо отношение, макар да си има и някои капризи. Но - все пак, не могат директно да се сравняват - онова са персонални принтери, този, макар и стар - е принтер за работни групи. Проектното му месечно натоварване, мисля, е 50 000 отпечатъка, и може да го издържи. Докато персоналните принтерчета обикновено не могат да издържат натоварването, което пише в рекламите им.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: Принтер Lexmarkнови [re: kилиkaндзep]  
Автор tuff slim (член)
Публикувано11.04.10 01:34



Извинявай.

Не предполагах, че съм единствения който се интересува дали това, което купува случайно не е залежала стока, която дори вече не се произвежда. Щот според мен производителя на нещото което купувам няма да се интересува много от ъпдейтване на драйвери за нещо което вече не произвежда - ако не друго вече се е случвало и ще продължава да се случва.

Отново извинявай. За това, че те наскърбих, като предположих, че се интересуваш от гореизброеното. Щото за мен вероятността да си намеря или не драйвери за виндовс 99 след 5 години има много голямо значение.



Тема Re: Принтер Lexmarkнови [re: tuff slim]  
Автор kилиkaндзep (зелен)
Публикувано11.04.10 06:15



О, добре. Следващия път като пускам тема ще гледам преди това да се замисля какво те интересува и какво предполагаш, та да не питам случайно нещо което не отговаря на схващанията ти.

П.п. Между другото, служебната ми машина е с лицензиран XP и така ще си остане докато въобще се ползва, та дали щяло да има драйвери за 99 или за 199 ме вълнува не повече от суксуалния живот на узбекистанския президент.



Тема Re: Принтер Lexmarkнови [re: kилиkaндзep]  
Авторaмaтьop (Нерегистриран)
Публикувано11.04.10 15:03



Аз от година и половина съм с 250D - точно заради дуплекса, съчетан с прилична цена, се спрях на него. Не може да се каже, че съм го скъсал от натоварване, така че не е учудващо, че се справя много добре. Марката е достатъчно популярна в България и лесно можеш да намериш консумативи и обслужване.
Друг вариант според мен е да си вземеш употребявана машина от висок клас - обикновено в тях има достатъчно хляб и си заслужават парите. Разбира се, остава открит въпросът с удовлетворението на туфф-чо, който е поръчал да му напишат версия 99 на бозата, че да се заяжда с другите как никъде нямало драйвери за нея :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.