Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Уникатни компютърни системи с естетичен външен вид  
Автор Storen (непознат )
Публикувано08.01.10 22:01



Случайно се натъкнах на този сайт направен от и за хардуерни маниаци с развити естетични критерии. Наистина е удоволствие да ги разгледа човек. Някои от тях имат и завидни фотографски умения.







Тема Re: Уникатни компютърни системи с естетичен външен виднови [re: Storen]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано09.01.10 20:46



А дали не е малко по-близо до кича, отколкото би ни се искало?



Тема Re: Уникатни компютърни системи с естетичен външен виднови [re: Sapiens]  
Автор naki (Company PC Guy)
Публикувано09.01.10 21:54



Що бе, не са лоши...






Тема Re: Уникатни компютърни системи с естетичен външен виднови [re: Sapiens]  
Автор Storen (непознат )
Публикувано10.01.10 19:21



Хе хе чудех се дали някой ще ръсне нещо такова за да накаже инициативата още с първия отговор

Момчета дайте малко по-позитивно, има за какво да им се зарадва човек.

Нали се сещате че става въпрос за модифицирани купешки части и кутии, а не за нови проектирани системи, където авторите биха имали пълен контрол. Ако производителите имаха същото желание да обърнат внимание на външния вид, нямаше да сме заляти от такава грозотия на пазара, както в момента. Ситуацията с кутиите е особено трагична. Така че аз смятам, че всеки опит в положителна посока трябва да се адмирира.

Ако искате да видите какво е ниво на останалите 99% ето този е добра демонстрация. При нас положението сигурно е същото.

А и Sapiens, ако не искаш коментарът ти да звучи, като стандартна снобска изцепка ще е хубаво да обясниш, какво имаш в предвид, като казваш че би искал да са по-далеч от кича. Не се заяждам. Изхождам от мисълта, че наистина имаш по-развита култура от хората направили сайта и наистина ще се радвам на по-конкретен коментар от теб.

И накрая, за всички от вечно вдъхновяващия китайски народ.



Тема Re: Уникатни компютърни системи с естетичен външен виднови [re: Storen]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано12.01.10 20:38



Ами, да ти кажа, нищо особено нямах предвид, най-малкото снобско.
Просто първоначално помислих, че това са дизайнерски изпълнения и като ги разгледах, не видях нищо стилно и дизайнерско, а някакви сравнително аматьорски опити за тунинговане.
Виждал съм напълно любителски опити за тунинговане, които са с нива над тези.
Просто не ми харесаха достатъчно, това е.
Нещо "чалга" ми се привидя...
Пък хич не обичам чалгата, шльокавицата и полуграмотността изобщо.
За неграмотността не говоря, тя вече у нас се превръща в стандарт...

Апропо, благодаря за поздрава от братския китайски народ! Сигурно съм герой - издържах стоически точно 52 сек., но с усмивка на уста и с доста перверзни мисли по отношение на изпълняващите...

Редактирано от Sapiens на 12.01.10 20:44.



Тема Re: Уникатни компютърни системи с естетичен външен виднови [re: Sapiens]  
Автор Storen (непознат )
Публикувано17.01.10 20:07



//Нещо "чалга" ми се привидя...
Пък хич не обичам чалгата, шльокавицата и полуграмотността изобщо.
За неграмотността не говоря, тя вече у нас се превръща в стандарт...

Да, вярно си е че някои са на ръба

други обаче не са толкова зле и като си помислиш на фона на общия отврат на пазара за кутии и компоненти, както и във форумите за modding, всъщност заслужават внимание и добра дума.

//Виждал съм напълно любителски опити за тунинговане, които са с нива над тези.

О, сигурен съм че има. Пусни някоя препратка ако ти се намира, да освежим темата.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.