Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 20.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Help!!нови [re: kилиkaндзep]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано27.07.09 00:47



Да не говорим, че ако реши изцяло да смени дъно + процесор + памет, както си му предложил - цената още може да се намали, ако успее да продаде някъде старите. Па макар и за 30-40-50 лева общо...



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Help!!нови [re: kилиkaндзep]  
АвторAlkoholok (Нерегистриран)
Публикувано27.07.09 21:40



Мноооооооо ама мнооооооо точно казано, до 50 кинта за някоя старичка карта, например 8500GT или дори 8600GT също се намира за тези пари ( или съответното ATI ), а с останалите пари си осигуряваш бирата ( демек душевен комфорт) за следващите няколко седмици





Тема Re: Help!!нови [re: Alkoholok]  
АвторTawriaz (Нерегистриран)
Публикувано27.07.09 21:48



Те както падат цените повлияни от кризата и самолет можеш да си купиш...верно от ръка,ама запазен! Въпроса е да може да литне...





Тема Re: Help!!нови [re: Tawriaz]  
Автор iris_rotation (непознат )
Публикувано28.07.09 07:10



За ново дъно и процесор оште не ми се мисли заштото не ми трябва чак толкова моштен комп.Не съм някой запален геймър,но все пак със това вградено видео не мога да подкарам и игра отпреди 10 години.А както казва Alkoholok друго си е да седнеш и да си поркаш биричката докато си разцъкваш някоя сносна геймка,пък било то и на такова старо дъно....Както казах досега не съм имал проблеми с него
нито с процесора.
Преди 1 година имах Ati Radeon 256 MB (забравих вече какъв модел беше),768 МВ
RAM,процесор на 1.8 и всяка игра която инсталирах си вървеше добре..дори и Doom и Half Life 2,но ми гръмнаха захранването,паметите ,видео картата и процесора.....И за това не виждам чак толкова голям смисъл да сменям дъно и процесор с по нови.Една видео картичка с оште 1 GB RAM както препоръча All и всичко ште се нареди добре за мене





Тема Re: Help!!нови [re: iris_rotation]  
Автор 1639 (непознат)
Публикувано28.07.09 09:20



Този слот PCI-E x16... 2.0 ли е? Ако да, значи всички не-архаични карти се поддържат от дъното ти.



Тема Re: Help!!нови [re: 1639]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано28.07.09 09:35







Тема Re: Help!!нови [re: 1639]  
Автор kилиkaндзep (зелен)
Публикувано28.07.09 09:47



Не е възможно да е повече от 1.1. Но и да се подържат, всяка съвремена карта ще бъде спъната от остарялата архитектура на дъното.



Тема Re: Help!!нови [re: kилиkaндзep]  
АвторZen (Нерегистриран)
Публикувано28.07.09 10:40



Колкото да е спъната,няма да забива и загрява,както е сега с вградената и няма да има никакъв проблем с игрите. Аз имам подобно дъно,купих му видеокарта за 125лв има и 2ГБ РАМ и игрите летят. Нямам и проблем с вистата, с която работя в момента. Нито с фотошопа,нито и с Ауто КАД2009. А тези програми не са никак леки.



Тема Re: Help!!нови [re: Zen]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано28.07.09 15:14



>>> Нито с фотошопа,нито и с Ауто КАД2009. А тези програми не са никак леки.

Ей сега премерих едно ДВД с аутокад 2009. Ами изобщо не е по-тежко от другите...



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Help!!нови [re: Zen]  
Автор kилиkaндзep (зелен)
Публикувано28.07.09 16:13



В отговор на:

и няма да има никакъв проблем с игрите



От игри до игри разликта е голяма, така, че това не е много вярно. А иначе, да картата няма да загрява много, но за 125+ гроша, това не е най-удачното решение. Все пак който ще ги дава сам да си прецени.

П.п. Реалната производителност на системата в различни приложения не се измерва чрез субективните преценки на потребителите, които я ползват, а със съответните бенчмаркове.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.