Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:06 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Лаптоп 10"нови [re: kилиkaндзep]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано18.06.09 13:45



Май съм в грешка, много е вероятно да е било и списание Computer Bild, просто ми попадна в една купчина списания за ограничен период от време и разглеждах наред и не помня подробности. Като гледам сайта най-вероятно това е "брой 11.2009 на Computer Bild България" (предпоследния брой) а заглавието което ти трябва е "Тест 8 нетбука".

Много се извинявам за объркването с имената на списанията.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: Лаптоп 10"нови [re: Диaн]  
Автор kилиkaндзep (зелен)
Публикувано18.06.09 17:45



Няма за какво

още веднъж благодаря.



Тема Re: Лаптоп 10"нови [re: Ulysses]  
Автор kилиkaндзep (зелен)
Публикувано18.06.09 18:22



Благодаря за инфото.





Тема Re: Лаптоп 10"нови [re: Ulysses]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.06.09 19:41



Ми аз нося 17'' лаптоп - малко над 3 кила + един куп железария (помпа, клещи, ключ, лепенки), щото като уважаващ себе си велосипедист си мъкна какво ли не. Разбира се с раница. Е адски транспорт не ползвам.
Но пък си купих зарядно та не мъкна зарядни.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Лаптоп 10"нови [re: Ulysses]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.06.09 19:44



Взех си на времето 17'' лаптоп MSI. Като цяло добра машинка, ама му се строшиха пантите. Е залепих ги някак си. Иначе ми искаха 200 кинта за ремонт, и което е по страшно - 1 месец.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Лаптоп 10"нови [re: bira_more]  
Автор Ulysses (Eyewalker)
Публикувано19.06.09 01:22



защото нямат сертифициран сервиз у нас. това, което знам е че тошиба, асус и дел имат сертфициран сервизен център в бг. сони доскоро нямаха сервиз за компютрте си ... сега не знам как е - но поне имат официален дилър



Винаги има изход ...


Тема Re: Лаптоп 10"нови [re: bira_more]  
Автор Ulysses (Eyewalker)
Публикувано19.06.09 09:50



е не ти е леко, ама се замисли че натоварването е различно от това, да ходиш с 10 кила раница на гърба и да се блъскаш с хора, които бучат "що е с раница тоа и не моем му набием един лакът у бъбреците" за да минат по-лесно



Винаги има изход ...


Тема Re: Лаптоп 10"нови [re: Ulysses]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано19.06.09 13:26



между 1 и 3 килограма разликата е съществена, но между 10 и 12 - не. затова човек първо трябва да мисли и после да пазарува.

hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Тема Re: Лаптоп 10"нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор boltik (нашенец)
Публикувано24.06.09 20:14



Здравейте и от мен.Виждам,че всички специалисти са се събрали на едно място и бързам да попитам и аз.Че има вградено блуту или е само едно бутонче за вклюване и изключване на отделно закупеното?Благодарим.



КЪДЕТО И ДА СИ СВИРКАЙ СИ

Тема Re: Лаптоп 10"нови [re: boltik]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано24.06.09 22:22



Хъъъ аз съм идиот и на всичкото отгоре и тъп ама не ми се намира боб да разбера това чудо що за марка и модел е.... сайт на производиел няма ли ? като ти го продаваха не пишеше ли какво ти продават?? Инак ако няма драйвер мисля че няма как да го активираш тоз синия зъб като се замисля, а те хората сякаш с линукс го продаваха, нашенци му слагаха XP, знам ли какви драйвери има качени?

Само мога да кажа със сигурност до тук "Мий си ръцете преди ползване че много гадно се цапат клавишите, като ги триеш със спирт може да отидат буквите". Да беше взел нещо черно че поне да държеше на мръсно.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.