Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:02 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема toshiba dynadock?нови  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано14.05.09 15:27



глася се да купувам следното чудо



в спец е посочено, че държи монитор до 1600*1200.

всичко това е добре, но при мен монитора е 1680*1050 ... та се чуда дали ще понесе това нещо или не?

някой има ли информация по въпроса?

---------
обичам да мисля за душата ми, тя при мен е като хубава бира - тъмна!

Тема Re: toshiba dynadock?нови [re: Bълk]  
Автор4O4 (Нерегистриран)
Публикувано15.05.09 09:06



Що не питаш направо тошибците? Или да погледнеш из FAQ-овете.



Тема Re: toshiba dynadock?нови [re: 4O4]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано15.05.09 09:17



из факове няма нищо ... тушибци правят се на партизани и мълчат.

---------
обичам да мисля за душата ми, тя при мен е като хубава бира - тъмна!


Тема Re: toshiba dynadock?нови [re: Bълk]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано15.05.09 10:22



Така като гледам имаш разминаване по броя пиксели което меко казано е притеснително ако си на LCD монитор защото... а бе като не си е неговата разделителна способност и.... вижда се "мазна" картина, предполагам няма да е проблем да го пуснеш на таква разделителна способност и да видиш ефекта (1 степен под разделителната способност която си писал, пробвах на Асер 21" и не ми хареса ефекта) - виж ако си със стар CRT нямаш ядове за това, все ще налучкаш някаква разделителна способност дето да му пасва.

Предлагам ти да "хванеш бика за рогата" за да не го хванеш "някъде другаде" - не е тайна че има криза ала-бала или каквотото там значи, реално продажбите в сектора са спаднали така че всеки с радост би ти смъкнал едни пари - така че възползвай се!! все пак пари даваш. Проверяваш къде се продава, вдигаш телефона и "А бе имам мераци да го взема ама не знам дали работи с моя монитор поради различието в разделителната способност може ли да си дойда с монитора и да се пробва на място ?? ако всичко е ОК и го вземам" Предполагам че си с LCD монитор и не вярвам да тежи чак толкова така че може и с трамвая да отидеш на място и да го пробваш. Ако почнат да се опъват... ами губят вдигаш телефона и звъниш на друго място :)

Иначе дали ще работи - да ще работи, проблема е само в качеството на картината, ако седи леко "мазна" и разфокусирана и ще ти уморява очите така че сам решаваш как да постъпиш. Моя съвет е това което вземеш да поддържа разделителната способност на монитора.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: toshiba dynadock?нови [re: Bълk]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано17.05.09 05:02



баца като слънце, само дето на лаптопа се изгуби една футкционалност дет да мга да изключвам неговия монитор

---------
обичам да мисля за душата ми, тя при мен е като хубава бира - тъмна!


Тема Re: toshiba dynadock?нови [re: Bълk]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано17.05.09 10:47



На по-ниската разделителна способност как се справя монитора? че моя нещо почва да се омазва... И можа ли да пробваш преди да вземеш или не ти дадоха?

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: toshiba dynadock? [re: Диaн]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано17.05.09 11:31



Не се справя изобщо, буквите са смазани и нещата изгеждат кофти. Домързя ме да нося монитора и лаптопа и гледах да имам късмет при купуване, че 22 цола не се носят лесно. При офис приложения работи като слънце, при филмите пак се справя добре, като пусна тунера има насичане, сега ми е главоболието как да изключа монитора на лаптопа когато е поснат другия монитора Ф5 на лаптопа не ебава за избора.

---------
обичам да мисля за душата ми, тя при мен е като хубава бира - тъмна!


Тема Re: toshiba dynadock?нови [re: Bълk]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано17.05.09 11:38



виж да махнеш от display properties чавката на extend desktop на лаптопския и тогава Fn+F5



people really do prefer dancing animals to security

Тема Re: toshiba dynadock?нови [re: Tony Stewart]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано17.05.09 11:51



с махане на екстенд постигнах само това че лаптопския изгасна, иначе Ф5 пак си е таково, има нещо гнило в цялата работа.

---------
обичам да мисля за душата ми, тя при мен е като хубава бира - тъмна!


Тема Re: toshiba dynadock?нови [re: Bълk]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано17.05.09 22:39



Мини на по-малък монитор произведен за по-ниска разделителна способност или някой по-стар модел.... Като ти казах да провериш да смъкнеш разделителната способност на друг компютър и да видиш как се вижда що не слушаш??

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.