Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 20.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Компютъра не тръгванови  
Автор ravenman (непознат )
Публикувано10.05.09 17:57



Здравейте,
Имам едно проблемче...Вчера си купих компютър,но монитора,който имам не ще да търгне с новият комп.Предполагам това е някаква несъвместимост,но не съм много "в час" с тея неща.
Ако има някой компетентен,моля нека пише.



Тема Re: Компютъра не тръгва [re: ravenman]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано10.05.09 20:06



Какъв е монитора?
Това което ми идва на акъла е да закараш компа при приятел дето има по-нов монитор (тънък най-добре), да го пуснете и да смъкнеш разделителната способност на която работи на 1024х768 и така да го пуснеш на твоя монитор. Вероятно компа е бил пробван с някой по-нов монитор, който поддържа по-висока разделителна способност от тази която поддържа твоя монитор и за това не работи.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: Компютъра не тръгванови [re: ravenman]  
Автор Heykия (ентусиаст)
Публикувано10.05.09 20:54



А опита ли дали не е заради това, че не включен в захранването? Светят ли всичките лампички на комп-а и телИвизора? А мушна ли жицата от телИвизора в тенекето? А да не би да ти е изгорял /строшен, счупен/ монитора? А комп-а ти сигурно ли е че е в ред? - С труг бачка ли?.....
То същия начин многа да задам над 1024 въпроса.... Ако задавам по един въпрос на пост и получавам по един - отговор - малииии отидоха 2048 поста и горница...



Тема Re: Компютъра не тръгванови [re: Heykия]  
Автор ravenman (непознат )
Публикувано11.05.09 09:26



Монитора си работи нормално със старият комп. Новият работи,светят лампите,въртят се вентилаторите,ЦД-то работи,само монитора не ще. Предполагам,че видеото не е съвместимо с монитора,но не знам дали може да се оправи някак...



Тема Re: Компютъра не тръгванови [re: ravenman]  
Автор easy (wanderer)
Публикувано11.05.09 12:41



А пробва ли с друг монитор? Че може да ти се е паднала дефектна видеокарта.



Тема Re: Компютъра не тръгванови [re: Диaн]  
Автор1639 (Нерегистриран)
Публикувано07.09.09 15:11



Ти луд ли си бе?! Да го караш да носи машината само и само да и сменят резолюцията? Това е нещо като да влизаш с взлом вкъщи, защото те мързи да си бръкнеш в джоба за ключовете...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.