Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:49 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Камера  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано12.04.09 13:10



Здравейте! Имам един въпрос – възможно ли е дигитален фотоапарат да се свърже като камера към компютъра, за да мога да говоря по скайп? Апаратът е Praktica, ако това има значение. Благодаря ви!



Тема Re: Камеранови [re: Lili]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано12.04.09 15:57



Ами прочети си в ръководството на апарата, дали поддържа такава функция. Или може, или не.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Камеранови [re: Lili]  
АвторKpacи (Нерегистриран)
Публикувано12.04.09 19:45



Ами може но ти трябва и някакъв тв тунер със wideo in вход и на него подаваш видео сигнал от фотоапарата.После в настройките на скайпа оказваш че видео устройството е въпросния тв тунер.От съвременните фото апарати аз не съм видял някой да може да подава реална картина по USB кабела.можеха го българските на Дейзи текнолоджи някога.Аз моя Канон точно така съм го вързал и много често ме питат с каква камера съм защото много добре се виждам.



Тема Re: Камеранови [re: Kpacи]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано13.04.09 23:24



Краси, благодаря ти за изчерпателния отговор!



Тема Re: Камеранови [re: Kpacи]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано06.05.09 14:43



здравейте на всички ще помоля някои които знае как става ако може да ми помогне

защото не мога да се справя сам.Краси ако имаш скаип или поща...скаипа ми е 'sladur4eto1131' пощата ми е l.k@abv.bg Моля те пиши ми Благодаря. Фотоапарата е Canon PowerShot A470 незнам дали ще тръгне като камера ако можеш Помогни Ми.



Тема Re: Камеранови [re: Moни]  
АвторManuel (Нерегистриран)
Публикувано06.05.09 21:04



Ми прочети си мануала, ма, вместо да ривьйеш по фотумити



Тема Re: Камеранови [re: Manuel]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано07.05.09 00:59



В мануала това не го пише.Тия фото апарати не са правени да работят като уеб камери.Номера става както го описва Краси но си трябва ТВ тунер или някакъв друг кепчър.Освен това Powershot A470 ако не го пипаш до една минута се самоизключва да пести ток и картината спира.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.