Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:11 18.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Купувам матричен принтер  
Автор Бoбифoн (спец по компите)
Публикувано07.03.09 21:21



Търся нещо от сорта на Epson LX-300, Star LC-100, CITIZEN - GSX 220 и тем подобни. Може и да не е цветен. Задължително да работи с тракторна хартия и да е с капаци. Повече от 80 колони не са ми нужни. 9 пина са ми достатъчни. Главно ще работя с А4 и с по-малък формат.Цената която давам е 25лв., НО може да я вдигна малко. Зависи от това какво предлагате. Обявата важи за София. За контакти: 0877952672 търсете Мартин Савов.

Бобиком - правим вашите мечти реалност.

Редактирано от Бoбифoн на 07.03.09 22:30.



Тема Re: Купувам матричен принтернови [re: Бoбифoн]  
Автор Milenn (турист)
Публикувано09.03.09 21:57



тия железа и досега си държат цената в еБай - 200$ , а и е трудно да намериш запазени на старо... Дано се намери някой да ти даде нещо по-запазено.
а си вършат работа, майка ми и досега си го ползва нейния за счетоводството, от 1995 та до сега, само сменя лентичката на касетката :) по 2 лева на година консуматив :)



Тема Re: Купувам матричен принтернови [re: Бoбифoн]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано11.03.09 20:54



Абе не знам за 25 кинта... Имай предвид, че нов иглен принтер е (почти двойно) по-скъп от лазерен...

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: Купувам матричен принтернови [re: Бoбифoн]  
АвторBaльo (Нерегистриран)
Публикувано29.03.09 20:27



Ако освен по компютрите, си спец и по принтерите, имам един CPF80, който се повреди преди години и не съм го оправял. Повредата е в електрониката. Ако имаш интерес, пиши тук.



Тема Re: Купувам матричен принтернови [re: Baльo]  
Авторggg (Нерегистриран)
Публикувано13.08.09 16:21



Мога да ти предложа два матрични принтера - Panasonic KX-P-1150 и Star LC-15 . Ако те интерисува пиши на agriimpex@abv.bg



Тема Re: Купувам матричен принтернови [re: Бoбифoн]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано13.08.09 16:50



имам
130 колони
с рубинена глава и лента, а не касета
9 пина
..........................
цената не струва, дет си посочил



Тема Re: Купувам матричен принтернови [re: Бoбифoн]  
Автор Дeлиятa (Морския)
Публикувано14.08.09 13:26



Имам в наличност такива принтери в пълна изправност 80 колони и 136 колони със съответните приспособления - трактори за масов печат на дву и трислойна индигирана нагъната хартия. За цената ще се договорим. Обадете ми се на е-майла в ппрофила. Номера който сте оставили за връзка постоянно ми дава че няма връзка. Бъдете здрав!

Няма невъзможни работи - има много трудни работи


Тема много си прав ...нови [re: Milenn]  
Автор After_Dark (гьон)
Публикувано20.08.09 17:09







479.00 лв

Аха, UNIX - досеща се Щирлиц.
- Аха, Щирлиц - досеща се UNIX-а


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.