Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ПРАВЕЦ 8М военна версия?  
Автор mithbuster ()
Публикувано27.12.08 01:19



Във този сайт http://www.pravetz.info/bg/models.html както и в Wikipedia има информация за Правец 8М изработен във военна версия за свързване с радиостанция и възможност за безжичен пренос на данни със скорст 300 bps. Въпросът ми е каква по-точно радиостанция начин на връзка изобщо всичко свързано с устройството, надявам се, че някой ще има повече информация и ще драсне няколко реда, защото аз Правец съм виждал само на снимка... и като се поразрових ми стана много интересно...

Благодаря!

МИР Skype: mitko_ml


Тема Re: ПРАВЕЦ 8М военна версия?нови [re: mithbuster]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано27.12.08 01:33



Хехе... Правец 8М "военна версия" ми звучи малко така:






____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: ПРАВЕЦ 8М военна версия?нови [re: mithbuster]  
Автор Heykия (ентусиаст)
Публикувано27.12.08 10:09



За военната версия - представата ми е от друга страна: 2 човека едвам го качихме на масата. Имаше 2 флопита от големите. Не беха от пазарджишките а нещо от сорта на elmart... Мониторът ми се стори доста малък.. Харда беше към 10 МБ и го чистихме от вируси към 3 часа (толкоз бачкаше антивирусната. на Бонев май беше , пък списанието беше май -"ВИРУС ЗА ВАС' или нещо такова)
Компа беше от разпродажба на военна техника, ама доста отдавна и спомените и бледнеят.
Ще попитам човека у когото беше тва тенеке, дали още го пази или го е дал за старо желязо.



Тема Re: ПРАВЕЦ 8М военна версия?нови [re: Heykия]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано27.12.08 11:33



Правец 8 (осем) с твърд диск и вируси?!

hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Тема Re: ПРАВЕЦ 8М военна версия?нови [re: Heykия]  
Автор mithbuster ()
Публикувано27.12.08 11:36



Благодаря за информацията, аз така и така не можах да намеря никъде Правец. Изглежда са изчезнали завинаги или просто са по мазетата и таваните...
Цялата работа тръгна от платка която намерих у дома на която пише ИЗОТ след кратка справка в Google.bg разбрах, че е от компютър ИЗОТ, но каква е и за какво служи така и не разбрах защото не намерих схеми..
Що се отнася до военната версия ще изкопая от някъде две радиостанции и може и да стане някоя връзка...



МИР Skype: mitko_ml

Тема Re: ПРАВЕЦ 8М военна версия?нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано27.12.08 11:50



Има, има... Светът съществуваше някакси и малко преди Core2Duo...



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: ПРАВЕЦ 8М военна версия?нови [re: walkman™]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано27.12.08 14:45



Тая снимка кърти мивки



Mixy

Тема Re: ПРАВЕЦ 8М военна версия?нови [re: mithbuster]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано27.12.08 14:47



Имам 8C някъде в мазето, но сигурно мишките вече са го изяли



Mixy

Тема Re: ПРАВЕЦ 8М военна версия?нови [re: Mixy]  
Автор mithbuster ()
Публикувано27.12.08 14:58



Съмнявам се Правеца да се е предал на някви мишки, ако го откриеш готов съм да го купя...

МИР Skype: mitko_ml

Тема Re: ПРАВЕЦ 8М военна версия?нови [re: Heykия]  
Автор8битoвия (Нерегистриран)
Публикувано27.12.08 17:59



Абе не мога да разбера в този форум като не си сигурен в нещо не заблуждавай хората. То и от името си личи "НЕУКИЯ" ! Защо заблуждаваш хората 8 БИТОВ ПРАВЕЦ НЯМА ТВЪРД ДИСК та камо ли вируси.
ако не е тайна с каква антивирусна програма го чисти?
Имаше ИЗОТ които на външен вид приличат на този военния но те са си 16 битови с твърд диск и Т.Н.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.