Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:58 08.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Взех си HDD HDP725050GLA360 500gb  
АвторRosen (Нерегистриран)
Публикувано23.11.08 12:22



Немога да му инсталирам ундоус нито XP нито VISTA.Кво ли не се мъчих.Дава ми следната работа

.За мен диска си го разпознава .Правя си нов партишан с ундоъса и пак нестава.В саита на хитачи има как се прави ама пусто като незнам енглиш..Незнам от каде да ги взема тея фаилове за флопито.

PLS, PLS, PLS



Тема Re: Взех си HDD HDP725050GLA360 500gbнови [re: Rosen]  
Автор Ulysses (Eyewalker)
Публикувано24.11.08 09:38



хм, опитай да си направиш партишъна за инсталацията на уиндоус примерно 50ГБ според мен до 320ГБ не би трябвало да имаш проблеми, но 50ГБ според мен ти е абсолютно дотатъчно, ако не планирааш да инсалираш огромни игри, а от останлаите ГБ си направи партишън на който да си записваш мултимедиите

операционната система май мое само до 320ГБ да управлява (не съм сигурен за размера, но определено знам че има ограничение)

партицията в NTFS, нали? че фат 32,каточе ли имаше ограничение и тязза адресирането и обема ...

и трето аре си свали това:

и с него си направи партициите... само като го стартираш от оптичния диск, не му дава да се инсталира като буут мениджър, защото искаи сериен номер - за форматиране и преоразмеряване е безплатно.

вграденият менидър на уиндоус не съсздава добра йерархия на партициите и това също може да е проблем

и четвърто - посочи си активна партиция ...

Винаги има изход ...


Тема Re: Взех си HDD HDP725050GLA360 500gbнови [re: Ulysses]  
Авторrosen (Нерегистриран)
Публикувано24.11.08 11:40



Играх си до 04.00 сутринта и накрая успях, не ме питаи как точно стана.След 100 форматирания и 100 партишани.Явно си е от драивери на дъното.Сега ми се струва че малко бавно ми зрежда дано не е така,че ми писна.Още го тествам.
Мерси за отговора ще изтегля програмата да я пробвам.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.