Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:48 02.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: да се върнем на темата...нови [re: *-*]  
Авторypчo (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 22:49



кажи ми как да ти обясня нещо за което нямаш дори идея?



Тема Re: да се върнем на темата...нови [re: ypчo]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано13.05.08 22:52



Както вече (се опитаха) да ти кажат - не е важно количеството, а качеството. Макар това точно ти едва ли да успееш да го проумееш, де... с тоя манталитет на "голфаджия"...



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: да се върнем на темата...нови [re: ypчo]  
Автор*-* (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 23:55



Ти явно се имаш за голям специалист по въпроса. Хубаво. А аз как да ти обясня, че два принтера за по 160 лева спокойно обслужват счетоводството на 20 фирми, между които и такива с персонал над 200 души? А, и още нещо - да си чувал, че капацитетът на принтерите се мери в листове, а не в страници?
Извинявай, ама наистина миришеш на голфаджия.



Тема Re: да се върнем на темата...нови [re: walkman™]  
Автор DeathKnight (undead)
Публикувано14.05.08 09:44



таква "екстри" като бюро изобщо няма къде да сложа

сега вкъщи действам с един лаптоп ASUS (никога вече НР!) и съм скрил всички възможни кабели като съм си пуснал интернета по кабелната ТВ (кабелите вървят в стените) а оттам по WiFi до лаптопа. принтера ще е в отделна стая и мисля да го вържа с един безжичен принт съвър (гледам, че има по 100тина лв. вече) към рутера. едва ли ще мога да сканирам през WiFi-то понеже най-малкото трябва да съм до скенера, за да му пъхам снимките , но да не се отклоняваме от темата - все някак ще гледам да завъртя нещата и да сместя всичко

Днес е по-зле от вчера, но пък е много по-добре отколкото ще бъде утре...

Тема Re: да се върнем на темата...нови [re: DeathKnight]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано14.05.08 12:24



САМО ВНИМАВАЙ! Гледам, че се каниш да ползваш принт-сървър. Много внимавай, преди да купуваш принтера и сървъра! Далеч не всеки псринт-сървър работои с всеки принтер. Тези, които са за паралелен интерфейс, в повечето случаи стават, но тези за USB... Трябва изрично да пише на сайта на производителя на сървъра с кои принтери може и с кои не може да работи. Повечето принтери, които поддържат PCL и/или Postscript нямат проблеми, но GDI принтерите в повечето случаи са проблемни за работа с принт-сървър.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: да се върнем на темата...нови [re: *-*]  
Авторypчo (Нерегистриран)
Публикувано14.05.08 21:18



хаха, браво! ако имаш предвид че счетоводител облужва 20 фирми и ползва 2 принтера това може да е така - то няма кой знае колко печатане там.

пс. аз лично капацитета на принтерите го меря в pages per minute, а капацитета на касетата за хартия я измервам в sheets.
сега можеш да ми обясниш защо

ппс. да, наистина съм специалист. кажи фирмата с над 200 души колко и кави принтера има и кокло често се развалят. щото щом ти ги поддържаш, нема начин деа не се развалят.



Тема Re: да се върнем на темата...нови [re: ypчo]  
Автор*-* (Нерегистриран)
Публикувано14.05.08 22:51



Преди няколко дни капацитета на касетата го мереше в страници, майсторе.

2 принтера HL-2030, досега не са се разваляли. А като се развалят, няма да дойда при теб, хаха!



Тема Re: да се върнем на темата...нови [re: *-*]  
Авторypчo (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 18:21



мислех те за по-ентелегентен - отвори си речника.
и да искаш да дойдеш при мен, няма да можеш.
хо-хо.



Тема Re: да се върнем на темата...нови [re: ypчo]  
Автор*-* (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 23:48



Явно много си набрал на някой лош батко и отчаяно търсиш начин да изпуснеш парата, но не се сещаш за по-добър от анонимното заяждане и перчене в интернет. Дерзай! И сменяй ръката от време на време.



Тема Re: да се върнем на темата...нови [re: *-*]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано16.05.08 01:32





____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.