Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:45 02.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Cтигa зaяждaния и нeпpoдyктивни cпpeчквaния!нови [re: яя]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано26.05.08 23:28



Що бе, пич (или май не си пич...)? Аз съм се "хванал" не само с тях, с най-различни. И няма к'во да ме е яд - колкото по-кофти, толкова повече парички снася клиента за ремонти... от това по-добро - здраве... Да знаеш - сервиза се кефи на калпавите, не на много добрите неща.



Само дето от брадъри много не може се напечели човек, ако чака само на тия ремонти...

Айде, кротни вече, че май тук повечето те взимат на подбив, пък ти така и не се усещаш.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Cтигa зaяждaния и нeпpoдyктивни cпpeчквaния!нови [re: walkman™]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано26.05.08 23:30



И май е време щандартенфюрера да ковне катинарчето тук - прекалено се оспами темата...



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Cтигa зaяждaния и нeпpoдyктивни cпpeчквaния!нови [re: мc]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 16:53



*-*, ти ще да страдаш от раздвоение (поне) на личността. Кофти ли ти е с линукса?



Тема Re: Cтигa зaяждaния и нeпpoдyктивни cпpeчквaния!нови [re: walkman™]  
Авторяя (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 17:03



и двамата правим едно и също - флудим.

ти не можеш да се откачиш от изронения зъбец дето е спрял на брадъра, аз пък те дърпам за опашката и те карам да се пенявиш.
След като си каза приказката за брадъра и я потрети, трябваше да се сетиш да се спреш - олекваш след толкова много хвалби.

Ако ти можеш да флудиш с мнението си за брадъра, не виждам защо аз не мога да флудя с мнението си за хюлета - ако не друго - свободна държава, или поне така казват...

е, за това, че отговаряш първосигнално на всичко което не хвали брадъра, не мога да ти помогна



Тема Re: Cтигa зaяждaния и нeпpoдyктивни cпpeчквaния!нови [re: яя]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано28.05.08 01:59



Ти флудиш. Като малко дете си. Напоследък си научил нова дума - "първосигнално", и сега се хвалиш с нея наляво и надясно. Е, не е важно, че не разбираш точно какво означава, но... звучи!...



Пък аз не съм се спрял САМО на брадърите, Lexmark също са много добри принтери (например), даже в някои отношения - по-добри от брадърите. Kyocera също имат много добри машини. Но... пустите чипове... ако не помниш - идеята беше да няма чипове, за да е максимално евтино. При това условие - почти не остана какво да се предлага, освен брадър и ХП. Е, според мен евтините ХП на пазара са пълни боклуци, за разлика от съответните им по цена брадъри. Нищо повече не съм казал. Не знам вече как по-простичко да ти го обясня, белким успееш поне малко да проумееш за какво става дума. Ама... надали, явно това, да проумееш нещо, си е априори загубена кауза. Е... остани със здраве, и с по-малко злобичка.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.