Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:29 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Триене на думи в търсачка- как става?  
Автордид (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 15:35



Здравейте! Дали някой знае как бих могъл да изтрия търсените от мен думи от търсачката на Google в горният десен ъгъл на екрана? Всеки път когато нпиша някаква буква веднага ми излизат търсените преди това от мен думи, а според мен това не е удобно. Има ли начин да изтрия тези думи и букви които съм търсил? Благодаря ви!



Тема Re: Триене на думи в търсачка- как става?нови [re: дид]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано29.01.08 17:16



Да, има начин.

Mixy


Тема Re: Триене на думи в търсачка- как става?нови [re: Mixy]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано29.01.08 17:38






Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Триене на думи в търсачка- как става?нови [re: дид]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано29.01.08 18:26



смени си захранването и монитора

The thought of young fresh blood
makes the hours go so slow


Тема Re: Триене на думи в търсачка- как става?нови [re: дид]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано29.01.08 18:29





The thought of young fresh blood
makes the hours go so slow


Тема Re: Триене на думи в търсачка- как става?нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автордид (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 19:02



А какъв е този начин?



Тема има начин, данови [re: дид]  
Автор Milenn (турист)
Публикувано29.01.08 19:11



друг е въпроса дали наистина не е удобно, мен много ме кефи и ми помага, само трябва да свикнеш да го ползваш. все пак , аки имаш много грешни търсени думи, наистина е добре да ги махнеш.

не съм сигурен само какво имаш пред вид "горния десен ъгъл" ? Гугъл тулбар ли ? ( не ползвам такъв, така че пиша само за Гугъл страницата, а и коя да е уеб старница )
та като кликнеш веднъж или напишеш буква в дадено поле на някоя страница, и се твори падащ лист с преди използвани думи, просто позиционираш върху нежеланата дума мишката, без да кликваш, и натискаш бутона Delete .
а може и да изчистиш тотално запомненото съдържание - на браузъра си търсиш- : Tools - Internet Options - Content - AutoComplete - Clear Forms



Тема Re: Триене на думи в търсачка- как става?нови [re: дид]  
Автормишo (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 01:36



може би някой ще ти отговори, ако попиташ в правилния форум





Тема Re: Триене на думи в търсачка- как става?нови [re: дид]  
Автормaнokян (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 08:36



Здравей, като начало нямаше да е лошо да кажеш какъв ти е browser-а, за да може да ти се даде точен отговор. Даже ако сложиш и една снимка (screenshot), на това поле ще може съвсем да ти се помогнем. Ето все пак няколко напътствия:

Firefox 2.0: ако натиснеш десния бутон на мишката в полето за търсене ще излезе меню, от което можеш да избереш 'Clear Search History' или нещо с подобно значение ако полазваш локализираната версия на български език.

Internet Explorer 7: за него не успях да намеря нещо подобно на това при Firefox

И за двата browser-а: като ти се покажат предложенията, които си търсил посочваш (просто го посочваш без да натискаш) някое с мишката и натискаш едновременно клавишите Shift и Delete



Тема Re: Триене на думи в търсачка- как става?нови [re: мaнokян]  
Автордид (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 11:32



Използвам Avant Browser. За съжаление разбирам много малко от компютри и за това питам. Благодаря на всички които ми помагате!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.