Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:01 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: съвет за покупка на notebookнови [re: -=***=-]  
Авторlinux (Нерегистриран)
Публикувано30.12.07 17:17



Хаха, и аз го познавам. Но за разлика от фла той не се се цепил "не съм пипал линукс, но е много калпав".



Тема Re: съвет за покупка на notebookнови [re: Ulysses]  
Автор*-* (Нерегистриран)
Публикувано30.12.07 18:32



В отговор на:

не е честно, нали но е така ... ако сиакш да вземеш пари трябва да покавеш че имаш ...[\quote] акъл :) И желание да поработиш. Ако професията ти е сериозна, не е необходимо да се срещаш с клиентите си, облечен в "Армани". Сериозните хора не обръщат внимание на глупостите. Естествено, по дънки също не е особено подходящо. Ако си банкер, работата е друга - там понеже в главите няма нищо, предпочитат да обръщат внимание на опаковката :)
И друго - клиент, който е решил, че ще даде парите си само на добре опакован партньор, обикновено след подписване на договора започва да създава много други и далеч по-сериозни проблеми от този за дрес-кода... просто тоя тип хора живеят в измислен свой свят и действителността им е много мътна. Аз гледам още отначало да ги избягвам такива, предпочитам да работя с тях едва след като вече здраво са нагазили в акото, водени от "собствените си разбирания", като при това вече цената ми е по-висока и се знае, че аз карам влака, а те казват "да" :)



Тема Re: съвет за покупка на notebookнови [re: *-*]  
Автор Ulysses (Eyewalker)
Публикувано30.12.07 20:59



мдаааа - баш за туй си 'ортуваме. На такива хора трудно им се доказва и определено дрескода е най-малкия проблем и е само началото. и с тях се научих да внимавам не само какво подписвам, но и ... какво си мислят те че подписват, но все пак и на тях някой трябва да им свърши работа

.

Винаги има изход ...


Тема Re: съвет за покупка на notebookнови [re: mdk_bg]  
АвторSenan7 (Нерегистриран)
Публикувано13.01.08 11:33



Compaq ne prechi na HP. Vij DV6000 2007 godina model. Tezi laptopi sa nai dobrite i kato konfiguratii a kato vizia niamat ravni.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.