Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема AMD Turion 64 TL-56 vs. Intel T7100??нови  
Авторsol (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 13:10



Niakoi da ima vpe4atlenia ot tova proicesor4e koe e po-dobro to ili Intelskia T7100 koito e s 2MB ke6 a Turiona e s 1MB koi ot dvata da izbera ???
Blagodaria predvaritelno



Тема Re: AMD Turion 64 TL-56 vs. Intel T7100??нови [re: sol]  
Авторlntel (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 14:23



Процесора на Интел е определено по-добър - има по-голям кеш, не пече като котлон, не трепериш, че може да изгори и т.н.





Тема Re: AMD Turion 64 TL-56 vs. Intel T7100??нови [re: lntel]  
Авторsol (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 17:18



10x



Тема Re: AMD Turion 64 TL-56 vs. Intel T7100??нови [re: lntel]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 17:57



айде батко интел пак се обади непотготве.

колко човека да ти кажат че вече АМД-то от няколко години насам не печат като едно време и че и на по ниска температура работят от интела
Макар че сам фен на АМД не си крива душата да кажа че core 2 duo-то е по добре от АМД - за сега - но се очаква скоро време нов процесор на АМД така 4ее
Много зависи за какво ще го ползваш тоя комп дали за игри или нещо друго



Тема Re: AMD Turion 64 TL-56 vs. Intel T7100??нови [re: ....]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано14.11.07 19:14



не е неподготвен. той заради такива като тебе пише ;)

а девки выебли попа - так емy и надо...


Тема Re: AMD Turion 64 TL-56 vs. Intel T7100??нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 09:53



опровергай думети ми и ще се съглася с тебе



Тема Re: AMD Turion 64 TL-56 vs. Intel T7100??нови [re: ....]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано15.11.07 10:12



защо да опровергавам твоите думи? има си хора-провокатори. феновете на AMD определено са по-докачливи и във всяка тема от тип Intel vs. AMD е достатъчно един да каже нещо обидно за AMD, за да започне цирка. това го правят с цел забавление, а не за извличане на изводи по темата кой е наистина __Най_Добрият_И_Най_Студен_Процесор__.



The thought of young fresh blood
makes the hours go so slow


Тема Re: AMD Turion 64 TL-56 vs. Intel T7100??нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 11:32



А ти прочете ли ми мнението както трябва

Да ти прави впечатление че съм казал че в момента коре 2 дуо то е по добро от АМД но се очаква да излезе нов процесор и никой не знае какво ще стане може да е по добар но може и да е по лош
Не се докачам просто оня Интел пише глупости в две теми преди това му се обясни че вече не е така както разправя тои пак си знае неговото. Ами да вземи да си смени литературата която чете че е малко остаряла.
А защо трябва да се говорят глупости да говори с факти не да приказва наизуст мен това ме дразни, чул нещо преди 3 години и сега го повтаря като папагал, ами дай аргументи, факти, кога за последно е правил тест и тн.
задълбах много.





Тема Re: AMD Turion 64 TL-56 vs. Intel T7100??нови [re: ....]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано15.11.07 13:56



> "А ти прочете ли ми мнението както трябва "

да. написал си ей това:
"айде батко интел пак се обади непотготве.

колко човека да ти кажат че вече АМД-то от няколко години насам не печат като едно време и че и на по ниска температура работят от интела"


защо исказваш категорично мнение, че интелеца не знае дали пекат или не пекат процесорите на AMD? може да знае, може да не знае, а най-вероятно изобщо не го вълнува кой колко пече. най-вероятно се забавлява на текстове като този в червеното по-горе.

The thought of young fresh blood
makes the hours go so slow


Тема Re: AMD Turion 64 TL-56 vs. Intel T7100??нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 14:33



ам не го знам дали знае или незнае прочел сам му всички постове до сега които е писал по темата (от около седмица насам) и нищо смислено не казва само си повтаря едно и също което е научил наизуст. поне да даде някакво смислено мнение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.