Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:58 22.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ACER???нови  
АвторGuess who (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 14:43



Заслужават ли си тези ноутбуци или въобще да не ги гледам? Има ли някой с преки впечетления от тях и нека ги сподели ако желае. Благодаря!



Тема Re: ACER???нови [re: Guess who]  
Авторxpиcтo (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 06:56



Разбира се, че си заслужава. Компанията е един от лидерите при преносимите компютри. Предлага много добро съотношение между цена и качество.



Тема Re: До христонови [re: xpиcтo]  
АвторПak aз (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 10:18



А как е сервизното обслужване на Acer в България, чака ли се много за отстраняване на проблем или не? По принцип от Acer и Toshiba кое е по-надежно и създава по-малко главоболия? Трябва ми машина, която да е безотказна и да ми служи добре, а не само да я разнасям по сервизи и да и слугувам аз!



Тема Re: До христонови [re: Пak aз]  
Авторhristo (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 07:00



Ами, за да ми сменят дефектира РАМ на моята Тошиба ми се наложи да чакам един месец, което е максималния срок по закон. Няма марка без проблеми. Не съм чувал Ейсър да имат повече от Тошиба.



Тема Re: До христонови [re: hristo]  
АвторПak aз (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 14:04



Мерси за инфото! Беше ми много полезно.



Тема Re: ACER???нови [re: xpиcтo]  
АвторACER (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 17:09



Ми те се появиха преди година и вече станаха световни лидери измествайки ИБМ, Тошиба, Дел и Компак? Баси, верно ли? Или са известни с това че щайгите са им евтини? Нали знаеш че евтиното обикновено излиза скъпо?



Тема Re: ACER??? [re: ACER]  
Автор HeaндepтaлeцaДжo (фанат от гУрЪтЪ)
Публикувано19.10.07 19:52



ACER са се появили преди година!!!

Бе като пишете мислите ли или това е независим от мозъка процес





Тема Re: ACER???нови [re: ACER]  
Автор HeaндepтaлeцaДжo (фанат от гУрЪтЪ)
Публикувано19.10.07 19:55



">Или са известни с това че щайгите са им евтини? Нали знаеш че евтиното обикновено излиза скъпо?"

Не, известни са с това, че "щайгите" им са добри.
И са сред лидерите при нотбуците.
Това, че на тебе не са ти известни е твой проблем.



Тема Re: ACER???нови [re: HeaндepтaлeцaДжo]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано20.10.07 00:36



Лаптопите им са пълни боклуци. От 10 закупени поне 8 дават дефект до втория - третия месец. Нещата бавно се подобряват, но цената им съответства напълно на качеството!
Мониторите им са страхотни. Правят това, което трябва и не се развалят, а цената е супер ниска. Имам три LCD монитора ACER и нито един лаптоп от марката. Познайте защо

.



Тема Re: ACER???нови [re: hopeless2]  
Автор harry11111 (прегряващ)
Публикувано20.10.07 11:58



Аз пък имам лаптоп на ACER от 2002 година.Работи си перфектно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.