Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 20.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема какво мислите за това !?нови  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 10:17



компа е изключен !! връзан е с тв аут кабел с видеото - и то е на стендбаи ! аз гледам тв и чувам пръщене - поглеждам към кабеляците и виждам гъст дим - запалисе ---!!!! кабела между видеото ми и тв изхода на видео картата !!! - на 3 места , пипам видеото ми и ме треска ток ! се едно чее пробил на корпус и е офазило !? - махам кабела и след час ги пускам - работят си ....е ако некои ми каже таково нещо нема да му повярвам а сега държа разтопения кабел и се чудя здраво - проверих с фазомер корпусите - верно светеха - обрънах щепселите но така са били 6 месеца !! без проблем.



Тема Re: какво мислите за това !?нови [re: koko]  
Авторнek (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 10:41



Недей да обръщаш щепселите,ами вземи си провери защитното зануляване на контактите щуко,да не се изпотрепите у вас.



Тема а също....нови [re: нek]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано23.07.07 18:04



А също виж дали няма някой друг такъв тарикат като теб с незанулен контакт и да ти идва проблема от кабелната.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: какво мислите за това !?нови [re: koko]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано23.07.07 22:00



въхххххх, вземи провери да не би да имаш фаза на защитното зануляване(това са стърчащите пластинки в контакта помежду дупките)
и ако имаш кабелна, си намери изолатор за нея(разделя галванично телевизора ти от останалата част на инсталацията на кабелната тв)



Тема Re: какво мислите за това !?нови [re: koko]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано24.07.07 17:09



Мисля, че си извадил голям късмет, щото можеше да стане некой кофти сакатлък ...

Mixy


Тема Re: какво мислите за това !?нови [re: Пeтъp_]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 11:18



ми имам кабелна НО НЕ бЯХ Я ВКлЮчИл В ВИДЕОТО ! така че тя се изключва ! а това за фаза на мАСАТА НА КОНТАКТА да сложа е АПСУрД !!!! все пак съм ел техник - а днес кви токови удари има тук в видин нее истина - от ветъра нее само мисля че сее извил некъф силен



Тема Re: какво мислите за това !?нови [re: koko]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 22:41



има ъп по темата видео картата - в кофата - 2 бобини и тв чипа са поразени



Тема Re: какво мислите за това !?нови [re: koko]  
Автор Boлkoдaв (опасен)
Публикувано26.07.07 10:00



сега очакваме продължение - новата видеокарта също да изгори.
ти като мислиш, че си ел. техник не си ли се научил, че докато не откриеш и отстраниш причината, явлението ще се повтаря? или си толкова наивен да вярваш, че видеокартата е била в основата на проблема?

(
тези изгорели бобини и чип, може би ей тъй от самосебе си са изгорели?
хората ти казаха - оправи си инсталацията, изолирай кабелната. и търси откъде другаде може да става сакатлък.
ти си си там на място, най-добре знаеш кое как е свързано и със сигурност премълчаваш нещо, което не си се сетил или не си преценил за важно. а ние тук можем само да гадаем.

Редактирано от Boлkoдaв на 26.07.07 10:02.



Тема Re: какво мислите за това !?нови [re: Boлkoдaв]  
Авторpsss (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 12:17



Щом не е при теб причината осъди онез дето ти пращат офазена нула сещаш се на тия дето им плащаш сметките си всеки месец...





Тема Re: какво мислите за това !?нови [re: psss]  
Авторнek (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 12:50



Първо това дето си го писал не е за Boлkoдaв и второ не е виновна НЕК ,че някой некадърник е изградил ел.инсталацията на помещението!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.