Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:47 24.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: на каква цена оценявате тази конфигурацяитанови [re: Ulysses]  
Авторbir4o (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 10:29



защо да ме е срам да пътувам с трабант.Пътувам с това за което имам пари.Не казвам че имам кой знае каква кола но ми е напълно достатъчна.Нито е някаква супер луксозна с която като карам по пътя всеки 2-ри да се обръща нито е трабант който за хора който нямат големи възможности е достатъчно а е една средна кола която ми върши перфектна работа.И затова какво да ме е срам от това какво карам или къде живея или с кого излизам или каквото и да е било всеки си има собствени възможности някой имат повече други по малко това.



Тема Re: на каква цена оценявате тази конфигурацяитанови [re: bir4o]  
Автор Ulysses (Eyewalker)
Публикувано01.07.07 10:37



виж, имаше една реклама хората там казваха - "това е метафора", изразих се метафорично, и ние си имаме и траби и си работи добре (само дето бълва много)



сори ако съм те засегнал, исках да кажа че какжото и да имаш - ако ти върши работа за тов,а за което го ползваш - няма за какво да се притесняваш и д аправиш безсмислени ъпгрейди - ако на трабанта ми сложиш алумниеви джанти или газова уредба - същото е - повече си на загуба, колкото на печлба. просто го използвай такова, каквото е (РС-то). и ако ги продадеш няма да си на печалба, защото тио ти върши повече работа, отколкото пари ще му вземеш.

дай да затваряме таи тема, че се зачоплихме за офтопици

Винаги има изход ...

Редактирано от Ulysses на 01.07.07 10:40.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.