Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:28 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема егати логикатанови [re: bir4o]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано29.06.07 17:52



Егати логиката дето имаш.... това купил, онова сменил третото изгорил.... а бе пич никой не те пита колко си пръснал а какво продаваш сега и колко струва по пазарни цени - казаха ти го вече, ако ти изнася ОК ама "то щото върви ще му искам толкова" а гаранция даваш ли ??? колко е и каква е??

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: на каква цена оценявате тази конфигурацяитанови [re: bir4o]  
Автор After_Dark (гьон)
Публикувано29.06.07 17:56



ми някой да те кара да го даваш ?


търкаляй си го колкото можеш - земи си после едно дъно и процесор че тва е дРъво големо и така
пък и ако толкоз искаш игри - земи си плейстейшън и си играй - то се е видяло че за друго не ставаш
а кат пораснеш и почнеш да си вадиш хляба ... ше е различно

Аха, UNIX - досеща се Щирлиц.
- Аха, Щирлиц - досеща се UNIX-а

Тема Re: егати логикатанови [re: Диaн]  
Авторbir4o (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 20:37



еми половината части бяха с 6 месечна гаранция към една от доста добрите фирми в Добрич на която съм от доста отдавна клиент и нямаше да има проблем дори както го продадох днес за 300лв и ако има нещо ще ходя във фирмата и ще оправят проблема това е сега си взимам 2-ядрен и се надявам като реша да го продавам да не е пак за 200-300лв а за повечко аиде тва от мене



Тема Re: на каква цена оценявате тази конфигурацяитанови [re: bir4o]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано29.06.07 21:14



Че ти нали продаваш компа в СЕГАШНОТО му състояние, какво включваш в сметката още няколко дъна, дискове, памети, процесори?.. Тях нали не ги предлагаш (работещи) в комплекта? Баси.. ми те са вече в историята, забрави ги... Все едно да оценяваш себе си по количеството салам, който си иззял от малък...



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: егати логикатанови [re: bir4o]  
Автор Boлkoдaв (опасен)
Публикувано29.06.07 21:59



хаха, нима се надяваш цената му да расте като някаква нумизматична стойност?





Тема Re: егати логикатанови [re: bir4o]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано29.06.07 22:18



Ха, сетих се... Що не вземеш да включиш в цената и тока, дето ти е изгорил за тия години, и бирата, дето си изпил покрай него? Знайш ли каква готина цена ще се получи, а? Пък ако има и кой да ти я даде.....



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: на каква цена оценявате тази конфигурацяитанови [re: walkman™]  
Авторbir4o (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 22:26



забравих ги вече сварши се тя намери се кой да ми даде тази цена.Ама да ми говорите 200лв тва е смешно при положение че ако отидете в комп фирма за 200лв никъде няма да ви дадат такъв комп.За това мисля че тази цена е нормална 300лв.А за салама ако взема да го изчислявам то не знам кой ще се намери да ме купи на тази цена(не че ще се продавам де но все пак говорим хипотетично) защото аз ям доста салам на ден особено като няма какво да се яде в нас отивам си купувам една щафетка сух субав спек и с 3-4филийски хляб си го изяждам без проблем(а това се случва доста често) и така е аиде трийте темата.



Тема Re: на каква цена оценявате тази конфигурацяитанови [re: bir4o]  
Автор Ulysses (Eyewalker)
Публикувано30.06.07 22:49



и аз продадох моя - АМД 2500+ 1800@2200, Асус КТ880, 2х512 двуканална, АСУС ГФ 6600, охалаждане на Залман - Меден преди 2-3 години му дадох толкова пари ... а сега да не казвам колко му взех ...

истината е че сокет А умря преди поне една година. В момента ъпгрейда на такава система си е набутване, повече отколкото печалба (ако трябра да следиш инвестициите) факт е че го продадох защото не ми трябваше. но с такава машина още една година може да се работи МНОГО спокойно всичко е въпрос на лично възприятие - като знаеш че има по-бързи и все ти е едно такова криво



като го надрастнеш това и ще си дадеш сметка че и с трабант може да пътуваш до морето (ако не те е срам)

Винаги има изход ...


Тема Re: на каква цена оценявате тази конфигурацяитанови [re: Ulysses]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано30.06.07 23:27



>> като го надрастнеш това и ще си дадеш сметка че и с трабант може да пътуваш до морето (ако не те е срам)

Че защо пък да те е СРАМ??? Да не ти е комфортно - да, все пак трабанта е, хм... малко неудобен, особено за дълъг път..

Но срам... защо? не си ли надрас(т)нал съобразяването с това, какво си мислят останалите за теб??? Мен лично отдавна изобщо не ме интересува. Никой от околните не ми е донесъл чаша вода досега - защо аз трябва да си мисля и да се притеснявам какво те си мислят за мен? Като не ми харесват, казвам им за мамата, и толкова.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: на каква цена оценявате тази конфигурацяитанови [re: walkman™]  
Автор Ulysses (Eyewalker)
Публикувано30.06.07 23:46



на мен ми носят ...



казали са го хората много отдавна - всеки знае себе си ...

Винаги има изход ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.