Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:57 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хакаха ми GSMанови  
АвторПлaчeщa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 15:37



Здравейте всички от този клуб.Имам следния сериозен за мен проблем.От вчера GSMа ми не може да се ползва.Носих го в сервиз и там ми казаха, че са ми го хакали и ми искат 50лева за оправяне.Има ли някакъв начин да стане без сервиз.Той целия ми е 180лева. Та ако може да помогне някой.Благодаря Ви предварително на отзовалите се.



Тема Re: Хакаха ми GSMанови [re: Плaчeщa]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано23.03.07 16:49



50 лева??? Че аз миналия месец си взех на промоция сименс а70 за 20 кинта, новичък, с гаранция... Я се огледай по магазините, почват великденските промоции скоро...



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: ХакНННННаха ми GSMа [re: Плaчeщa]  
АвторMisterGD (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 17:08



"ХАКНАХА" се казва на "хакаха"!
Прочети какво ти е писал Колегата.

Ако ли пък ГСМ-а ти е скъп /сигурно щом ти искат толкова/ - пиши какъв по-точно е проблема и какъв е ГСМ-а и ще помогнем, ако можем.
УСПУХИ!



Тема Re: ХакНННННаха ми GSMанови [re: MisterGD]  
АвторBoлkoдaв (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 17:55



жената казва, че струва 180 лева телефона й. сам си прави сметка дали е скъп.



Тема Re: Хакаха ми GSMанови [re: Плaчeщa]  
АвторBoлkoдaв (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 17:56



какъв точно ти е gsm-а и какво се случи?
какво не му работи, как се държи и т.н. подробности.



Тема Re: ХакНННННаха ми GSMанови [re: MisterGD]  
Авторk (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 18:30



Ти и от gsm-и ли рабираш, всезнайко!!! Ха-ха, пълен въздух си ти! Защо не отговаряш само за себе си ми пишеш "ще помогнем" Ти с какво ще помогнеш, като си абсолютно некомпетентен в тази област!





Тема Re: ХакНННННаха ми GSMанови [re: Boлkoдaв]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано23.03.07 23:20



Това, че е записала 180 лв. нищо не означава. За някои това с адневните пари за кръчма, за други - повече от месечния им доход...



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: ХакНННННаха ми GSMанови [re: k]  
АвторMisterGD (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 00:17



Виж сега "Малкото ми к" - ще ти пиша в Клуб "Софтуер" за последен път. После почвам да те прескачам - малък си та няма да е трудно!
И още нещо - прочети, ако искаш всички постове, за да видиш, че аз само те иронизирам - нито веднъж не съм те обидил. Докъто ти какво правиш? И казваш, че аз съм "комплаксар, пълен въздух и абсолютно некомпетентен" - добре де ти като не си такъв, защо не отговори поне на един въпрос - не който аз ти зададох - не от тези на питащите във Форумите.
Още нещо "Малкото ми к" /понеже си българик/ - запомни , че думи като: Клиент, Партньор, Клега, Дама, Клуб, Форум ... е хубаво да ги пишеш с главни букви и в изречението - не за друго, а просто, за да засвидетелстваш уважение към Другия. Ма какво ли и аз съм седнал да ти говоря /пиша, че ще се хванеш за думата/ за Уважение ...
Хайде, моля Модератора да се намеси и, ако прецени да заключи темата!
УСПЕХИ!
ПС - За правописни грешки няма да проверявам - направи го, ако искаш и когато кажеш и където кажеш /ако искаш разбира се и ти стиска/ ще си донеса бележника да ми пишеш двойката!





Тема Re: ХакНННННаха ми GSMанови [re: MisterGD]  
АвторПлaчeщa (Нерегистриран)
Публикувано26.03.07 11:42



Здравей, МистърГД!Пиша едва сега, понеже съм от "провинцията"макар, че плешива не съм и Интернет имам само на работата.Научих, че се казва "акнаха".Първо да ти благодаря и за информацията за фалшивите 20тачки:много е ценна за нас, защото сме малко откъснати от света и до нас не достигат такива новини.Дори ставам редовна читателка на клубовете в дир:за един час четене на мненията научих много ценни неща.Сега за проблема ми: Първо:сгрешила съм цената на GSMа ако има значение:580 лева ми струваше Сони Ериксон П600и е модела и това което пишеше някой че и 180 за някой са много пари си е така, защото аз примерно работя за 200 лева по 9 часа на ден.Моля да ме посъветвш какво да правя:телефона ми е много важен, всичките контакти ми са в него, а въобще не мога да го ползувам.Благодаря ти предварително и чакам с нетърпение.



Тема Re: ХакНННННаха ми GSMа [re: Плaчeщa]  
АвторMisterGD (Нерегистриран)
Публикувано26.03.07 16:22



"Пачеща"приеми го като градивна критика:
1. Не се обръщай персонално във Форума - така малко засягаш останалите Колеги - по-добре го прави на мейл.
2. Допуснала си правописна грешка грешка "акнаха" е друго - "Хакнаха"
3. Като си от "провинцията" да не си с 1 око или с по 6 пръста на ръцете? София да не е центъра на Света - че тя половината така наречена "провинция" е там? Света е около "провинцията"!
4. Правилото при текстообработката е препинателния знак плътно след думата, след него интервал.
5. Телефона ти е М600i не "П" - явно си гледала "М" латиница.
6. Този ГСМ за 580 лв. не е добър избор, но то вече е факт /не се притеснявай де - не е лош телефона, но за маалко повече е могло да вземеш мноого по-добър/.
Не е проблем това - но все пак ще ти е от полза.
Сега по същество:
Телефона ти въобще не "пали" така ли? Дава ли нещо съобщение?
Как се случи, кога, какво по-точно? Кой ти каза, че е хакнат и защо мисли така?
Въобще - опиши проблема по-обстойно!
Пиши.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.