Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Несъвместимост на SDRAM памети?!нови [re: FastTaker]  
АвторMisterGD (Нерегистриран)
Публикувано02.01.07 01:20



Как 140 лева бе? 512 на 133 може все още да се купи на 63$ без ДДС и то с 3 год. гаранция. Твоите 128 пък ги има още по 21$ при същите условия. Абе няма да се опаричиш от продажбата им, но пък и какво да ги правиш.
А диска с тия милион програми колко ти е?
Пък ъбдейт на Вин при ново дъно и т. н. можеш да си направиш без проблем, но ти си решаваш де ...



Тема Re: Несъвместимост на SDRAM памети?!нови [re: MisterGD]  
Автор FastTaker ()
Публикувано02.01.07 11:07



И къде са тия памети по 63$, и останаха ли още фирми да продават без ДДС? Като казвам че ще ги продам паметите имам предвид, че ще ги продам/подаря на някой приятел или познат, ако някой някога потърси, щото няма смисъл да си събирам стари чарколяци. Да им търся някакви пари и дума не може да става вече, освен 512-ките, мисля че държат цена

. На времето когато си взимах компа, видео картата ми беше 250$ 32MB с video in/out. Трябва да съм луд да тръгна да я продавам за жълти стотинки. А и винаги може да ми свърши работа. Сега една охранителна камера мисля да закача, кепчър картите са скъпи а това си ми е на готово. Харда иначе е бавен IBM 20GB, и май има лоши сектори вече и още един 120GB Seagate. Мисля да си го държа компютъра докато работи.



Тема Re: Несъвместимост на SDRAM памети?!нови [re: FastTaker]  
АвторMisterGD (Нерегистриран)
Публикувано02.01.07 11:18



Ето ти РАМ-а


А за ДДС-то - още става, но не за всеки



Тема Re: Несъвместимост на SDRAM памети?!нови [re: MisterGD]  
Автор FastTaker ()
Публикувано02.01.07 11:44



Е че тази е същата като моята, за какво ми е?! А и аз съм я взел по евтино, даже с ДДС-то. Освен това мислиш ли че я има наистина на склад?



Тема Re: Несъвместимост на SDRAM памети?!нови [re: FastTaker]  
АвторMisterGD (Нерегистриран)
Публикувано02.01.07 13:04



Аз ти отговарях на това, че ги има, а не да си взимаш, че е по евтино и т. н.



Тема Re: Несъвместимост на SDRAM памети?!нови [re: MisterGD]  
АвторMisterGD (Нерегистриран)
Публикувано02.01.07 13:06



И да вземем да я спрем темата като общи приказки, че заприлича на спам.
Като има нещо по същество - пак заповядай.
УСПЕХ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.