Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:33 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Тема Sony Vaio  
АвторStone Cold (Нерегистриран)
Публикувано06.12.06 14:32



Другари искам да си зема Sony Vaio.Обаче вариантите са много и разни гадини икат да ме наредат.
Имало някакъв модел който имал разпознаване на пръстов отпечатък и вградена камера ,конфигурацията била гейм на тази машинка,охх на татее
Проблема е обаче че не знам точния модел , ше зема да го поръчам ,а тия сигурно ше ми дадат некоя пентиум 3 ка,и ше ми кажат "Да бе това e нема проблеми".
Моля ви се сигурен съм че тука има професионалисти които веднага ще се сетят за кои модел става въпрос и няма да им коства кои знае какво усилие да ми дадат съвет и линк за да го видя.
Както се казва в една игра - "Need assistance"



Тема Re: Sony Vaioнови [re: Stone Cold]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано06.12.06 16:55



какво ти пречи да отидеш до най-близкия Сони Център? ще го видиш на рекламна брошура (а може и на живо) и ще ти дадат консултация.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: Sony Vaioнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
АвторStone Cold (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 13:33



Teя тука са стари,лежат им от години.Нали се сещаш това е скъпа техника,докато не я продадат нови няма нито да изложат,нито да покажат.



Тема Re: Sony Vaioнови [re: Stone Cold]  
АвторAlkoholok (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 16:11



Абе на мен тук ми мирише на злоупотреба с водка.
Нещо не се връзва това което казваш:" залежали от години"- ако е така да не очакваш двуядрена машина.

Ем били залежали пък моделите били много, докато не продатат тези, нямало да покажат нови, те показват ли нещо изобщо.

И кви са "тия" за които говориш, да се сещаш за име на фирмата, и ми е много интересно как продават залежала стока която трябва да се поръчва ( от къде се поръчва), как така не се знаят моделите, тва ми звучи като шега.

Абе някой, бил казал нещо на някого, ама той пък бил чул че ..........

Ако искаш съвет, напиши поне едно конкретно нещо ( например: модел и цена, име на фирмата )



Тема Re: Sony Vaioнови [re: Alkoholok]  
АвторMatt (Нерегистриран)
Публикувано13.12.06 17:45



Ето ти модел с четец за пръстов отпечатък и камера. Мисля, че го имат и в магазина.

А в Сони центъра в ЦУМ наистина съм виждал по-стари модели.



Тема Re: Sony Vaioнови [re: Matt]  
АвторMatt_Again (Нерегистриран)
Публикувано13.12.06 17:46



Sorry
Ето ти и линка: http://www.notebook.bg/notebooks.php?nid=165



Тема Re: Sony Vaioнови [re: Matt_Again]  
Автор docks (непознат)
Публикувано16.12.06 18:39



По писането смятам че си от чужбина.Дано живееш или работиш във Франция
защото като ти дефектира ще ти го пратят там-в България няма сервиз.И кой е казал че сони вейо са добри,топ лаптопи-добри са на цени-най скъпи.Само това е!Сона само дето не са започнали и автомобили да правят.Навсякъде си
навират носа! Успех с покупката!

Който търси-намира.



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.