Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 18.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Спечелете пари от интернет.Станете в крак с нещатанови  
Авторirchelp (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 17:53



Тези които са заинтересувани и искат да бъдат в час с нещата моля да посетят:


Разберете как се печели от интернет, и много други полезни неща !



Тема Re: Спечелете пари от интернет.Станете в крак с ненови [re: irchelp]  
Авторnohelp (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 19:18



Да ти еба майката курвенска в червивия гъз!!!
Ох!!!
Олекна ми!
Другите извинявайте





Тема абе тук няма ли модератор?нови [re: irchelp]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано25.11.06 09:47



.



Тема между другото,нови [re: irchelp]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано25.11.06 10:23



може да пратиш оная курва майка си да й го нахлузя в устата. барем и тя заработи нещо.



не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...

Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано25.11.06 10:25



ще дойде мъдератора, но за целта трябва всеки да помогне с каквото може ;)

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано25.11.06 13:27



А за какво ти е модератор?

Щирлиц



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: Щиpлиц]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано25.11.06 21:14



аз ли трябва да ти обяснявам за какво?



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано26.11.06 01:24



Освен, че е извършил нещо не дотам етично - написал е референтния си номер в линка, и леко е забравил да спомене, че ще получи точки от този линк - друго не намирам, с което да е нарушил Правилата на клуба. Писал е на кирилица, дал е линк към сайт, където всеки може да прочете, и да се запознае с една възможност на Интернет - рекламата. Аз съм работил малко с NOCS. Лично мнение - пълна загуба на време. На $150 делнаха регистрацията без никакви коментари и обяснения - точно по техните правила. Който има време за губене - нека ходи по линка, нека чете и се учи, нека цъка две-три седмици в нета, и като не получи нищо - сам ще се сети.

Това е от мен. Ако клубарите смятат, че такива теми трябва да бъдат изтривани - моля гласувайте. "За триене" или "Против триене".

Щирлиц



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: Щиpлиц]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано26.11.06 08:48



Щом така поставяш нещата - аз гласувам ЗА ТРИЕНЕ на такива теми!

Досега ти ми звучеше разумно, не знам сега защо ги говориш такива, още повече, че сам си проверил що за стока са подобни сайтове.
Най-малкото не виждам връзката с тематиката на форума - хардуер.
Това за мен си е чиста проба спам и реклама при това користна така да се каже. И защо трябва хората да си губят времето и да цъкат, докато се уверят, че работата е мошеническа, след като и ти и аз прекрасно знаем, че е така.
Нали смисъла на форума е хората да си помагат с информация и съвети, а не взаимно да се прецакват с подобни "информации".
И нима беше нужно да обяснявам елементарни неща?
Или тук сте малки и не си спомняте тъй наречените финансови пирамиди? Интересно е как хората са склонни да вярват на това, което им се иска, дори то да е очевидно невъзможно и нелогично.

Редактирано от нoчнoй_дoзop на 26.11.06 08:55.



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано26.11.06 11:42



Аз не съм си променил начина на мислене.

Понятоето за спам се различава от този случай. Финансови пирамиди - също. И освен това за мен е факт, че някои такива фирми за реклами в Интернет - наистина плащат на хората, които цъкат по линковете. Ако отвориш линка, който е даден горе - ще прочетеш, че и това е описано. Цитирам: "Не всички сайтове плащат. Те се наричат SCAM и работата с тях е само губене на време". Т.е. написаното в този сайт за мен е важно като информация.

Дали темата е за този сайт или не - преди време спорихме по подобен въпрос. Непрекъснато се появяват теми, които привидно не са за този сайт. Ето примери точно от първа страница: "TravelMate 2350, Win2003, Power Management", "Проблем с рестарт на компютъра", "търся софт за опр на хардуер", "Необичаен син екран", "Restart без видима причина...", "Различните типове хора, които работят с компютри..", "Карта на цифров фотоаапарат скри снимани файлове.."... и още много такива. Можем да кажем - този проблем е за "Софтуер", онзи - за "Фотография"... А защо не тук? Нима ти не можеш да научиш нищо ново от всички тези постинги?

И на мен не ми е приятно да чета глупости, но те не са единствените, а аз трябва да се отнасям към всички по един и същи начин. Всъщност, помисли. Ако трябва да бъдем честни - трябваше да изтрия втория постинг с псувните. Както и да е. Задълбахме в грешна посока.

Щирлиц




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.