Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:37 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Различните типове хора, които работят с компютри..нови [re: Manja]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано16.11.06 10:51



Броя на редовете зависи най-вече от ширината на екрана ти.

Подредбата е дотолкова подредба, колкото описаните събития да не се изпреварват по важност. Визирам засичането при последните два типа, и историята с видео-картите, и на още едно място има застъпване при "Сервизен техник" и "Квартален разбирач".

В коя категория се самоопределям ли. ;о) Може би още не съм я описал. Очаквайте второ-коригирано издание. Прозвуча като във вица: "Ръководство по сгъване на парашути. Второ - коригирано издание".

А сега един въпрос и от мен: Защо задаваш тези два въпроса?

...

Иначе казано - житейския ми път е описан в биографията ми. От мен, за да не развалям конспирацията - мога само да допълня по горните въпроси: всяка категория съм я описал според лични наблюдения и опит, на база характерите на мои познати и колеги. Зад всяка една категория стои поне един човек, но имена не искам да публикувам. Хората, които имат по-дълъг опит при работата си с компютри - са преминали през повече от една категория, от изброените в първия постинг.

...

Достоен човек, казваш!?!?!? Въпроса беше адресиран до мен. Аз ли съм този човек? ;о)

Щирлиц



Тема Re: Различните типове хора, които работят с компютри..нови [re: Щиpлиц]  
АвторManja (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 11:27



А ширината на екрана зависи най-вече от разделителната способност.При мен е 1024х768 и е оправдано да е най-вече толкова при 17" монитор.

Останах с впечатление, че си преминал през всички категории, защото според мен за да се получи добре подобно категоризиране е необходимо това и добри наблючения над характерите и мотивациите на хората и психоанализа.Впрочем, виж как аз те провокирах да ми отговориш само със споменаването на една дума "достоен" и то в реплика отправена към друг човек, както и намесването на броя редове в пйсанката ти:)
За това аз мисля, че подредбата е пообъркана(не фатално), както и прибавянето на отдавна вече несъществуващи категории, напр. - ниво потребител, който няма нужда от компютър.Тия се мяркаха все още тук-таме на доизживяване до преди 10 години.

ПП
като градим тухлени стени да не променяме подредбата на тухлите и/или да пропускаме тухла в стената, колкото и малка и незначителна да е тя.Дори без една тухла стената няма да е същата:)



Тема Re: хмнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
АвторManja (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 11:36



Добре!? За кого, за теб? Едва ли на някого му пука в коя категория съм.(поствам най-много 2,3 отговора в седмицата).Но едва ли на някой не му пука модераторът в коя попада според себе си,за да има сравнение с оценката на другите по присъствието му тук.Впрочем по едно време един модератор беше забравил, че е тук за да изплълнява точно определени функции и задължения и се изживяваше като призван да трие постинги и блокира теми, абсолютно безпринципно или на принципа на шуро-баджанащината.
Кълвеш като рибок, без да помислиш, дали точно тоя отговор не очаквам от теб задавайки тоя въпрос.Обикновено човек казва "А", но трябва да е готов да каже и "Б" и да го направи.ХаХаХа.Аз съм от тая категория хора.Щирлиц, изглежда - също. Въпросът ми не остана без отговор от негова страна, нито бе отговорено слабо информативно и елементарно.

ПП
всяка дума носи определен смисъл и за това има определено място.Не подреждайте думите хаотично, очаквайки да се получи необходимия смисъл.



Тема Re: Различните типове хора, които работят с компютри..нови [re: Manja]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано21.11.06 18:55



определено не мога да се съглася, че категорията потребител, който няма нужда от компютър е изчезнала. просто явно не се движиш в такива среди, но живота е доста по-пъстър.



Тема Re: хмнови [re: Manja]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано22.11.06 00:43



"всяка дума носи определен смисъл и за това има определено място.Не подреждайте думите хаотично, очаквайки да се получи необходимия смисъл"

Лелелелеееееейййй. Де да можеше да го обясниш на Мулето, че и да те послуша най-накрая - черпа "КБ" (каса бира) получаваш. ;о))))

И моля, моля. "Провокирах" не е точната дума, когато се касае за мой отговор в свободна дискусия, а не за разпит. ;о) Пиша в клубовете като участник. Модератора в мен не се е вясвал скоро в клуба, явно че клубарите са си добре и без него засега, но честно казано ме мързи да правя втора регистрация, за да покажа на практика, че съм само един обикновен клубар.

Наздраве.

П.П. Драсни на лична бележка ICQ, ако имаш. И ако искаш де.

Щирлиц



Тема Re: хмнови [re: Щиpлиц]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано22.11.06 07:41



мулето подрежда думите си точно според търсения ефект. това, че е психопат не означава, че е тъп.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: хмнови [re: Manja]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано22.11.06 07:45



> "Кълвеш като рибок, без да помислиш, дали точно тоя отговор не очаквам от теб задавайки тоя въпрос."
ето това наричам опит за провокация, а не "думам ти дъще, сещай се снахо", което (ако разбирам правилно смисъла по подредбата) си искал да направиш.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: хмнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано22.11.06 09:37



Бре, младежо. Ти чел ли си постинги на Мулето!?!?!? ;о)))

Вярно, че напоследък в "Полиция" пише мааааалко по-разбираемо и сносно, но общо взето постингите му остават едни от най-нечетливите и изпъстрени с ненужни неща. Усмивки, линкове към снимки нямащи нищо общо с темата, и т.н. В последните една-две седмици има малка промяна към подобрение. Дано така остане. Преди време се наложи да го изгоня от "Фотография", но теоретично ако не цапа всяка попаднала му тема - не бих имал против да пише там.

Щирлиц



Тема Re: хмнови [re: Щиpлиц]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано22.11.06 11:15



в клубовете съм от началото на 2001-ва. бих ли могъл да не съм чел нещо на мулето :ПП

постингите му може да са нечетливи и прочее за теб и много други, но ти не си в "таргет" групата му.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: хмнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано22.11.06 18:06



Ооооо, моля, моля. Нека не се обиждаме на target групи. ;о)))) С Мулето заформихме и малък диалог наскоро, каза, че съм започнал да се поправям. ;о))) Тъй де, да мисля както трябва.

Има време, на всички ще угодя. ;о)

Щирлиц




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.