Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:40 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема препоръчайте марка dvd записвачканови  
Авторcyблим (Нерегистриран)
Публикувано16.09.06 04:05



или пък кажете каква да не си взимам-има едни промоции в мултирама ,но са подозрително ефтини.
и още един мъдър въпрос- какво все пак би се случило ако си взема кофти записвачка - дайте ми отчайващо подробни и вгорчени примери.
благодаря



Тема Re: препоръчайте марка dvd записвачканови [re: cyблим]  
Автор Pyмпeлщилцxeн (екс киликандзер)
Публикувано16.09.06 08:40



Колоко еВтини? Личното ми предпочитание за оптични устройства е LG. В къщи имам LG GSA 4163B, рабатеща на средно натоварен режим и за DVD и за Cd, ползвам я около 10 месеца, представя се безупречно. Имах леки съмнения относно, както ми се струваше отначало малкия размер на буфера (2 MB), което се оказа напълно неоснователно в последствие. Предимствата са: много широка подръжка на форматите (подържа и DVD-RAM, чйто почитател вече съм), стабилна работа, лесно обновяване на Firmware и не на последно място приятен дизайн на предния панел (ако разбира се за теб това е предимство). Общо взето това е което се сещам в момента. Ако не се лъжа, в момента актуалния модел е GSA 4167B.

П.п. LG и Nec като, че ли са най- разпространените в България. Ако цената е без значение, мисля, че всеки знае кои са лидерите в тази област - Plextor. Новите им модели са със SATA интерфейс.

П.п.2 Избягвай оптични у-ва на Sony и Samsung



Тема Re: препоръчайте марка dvd записвачканови [re: Pyмпeлщилцxeн]  
Авторgenady (Нерегистриран)
Публикувано16.09.06 20:30



Здравей,

преди около месец прочетох доста мнения и оценки и в крайна сметка си взех LG GSA-H10N, който се явява следващия модел след GSA 4167B. Хвърли един поглед на http://www.cdfreaks.com/ - там има много подробен анализ.

Aко разбираш немски виж и http://www.chip.de/artikel/c1_artikel_19500168.html

В един друг тест LG GSA-H10N имаше 99 от 100 възможни точки, с което биеше даже GSA-H20N.

Лично мога да кажа, че работи много тихо и не дава никакви проблеми, т.е. върши си работата перфектно.



Тема Re: препоръчайте марка dvd записвачканови [re: genady]  
Авторg (Нерегистриран)
Публикувано23.09.06 00:09



имам НЕК -записва само DVD +-RW ,не записва +-R - тоест записва ги до средата или още по зле изцяло ,но след месец не могат да се четат-опитвал съм вякакви марки дискове и скъпи и евтини.Като пиша че не се четат-не се четат на НЕК-а и на ЛГ и на едно двд Томпсън.



Тема Re: препоръчайте марка dvd записвачканови [re: g]  
Автор bigg_red (мног як)
Публикувано23.09.06 09:02



Нека си е супер по принцип.
Ходи го дай на сервиза.



Тема Re: препоръчайте марка dvd записвачканови [re: cyблим]  
АвторRW (Нерегистриран)
Публикувано25.09.06 20:40



LG e istinata vzimai niama da sujaliavash!



Тема Re: препоръчайте марка dvd записвачканови [re: cyблим]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано25.09.06 21:54



NEC

Mixy


Тема Re: препоръчайте марка dvd записвачканови [re: cyблим]  
Автор Coтko ()
Публикувано26.09.06 00:34



Плозвам от 2 години Plextor. Заслужава си всяка една стотинка. Нито един изгорял диск и всички се четат навсякъде. Имам добри отзиви също за Pioneer и NEC. Не мога да кажа същото за LG. Мой приятел е дистрибутор и си сложи такова. Записал е не-повече от 10 DVD-та и писачката почна да дава отклонения. Дисковете ги записва, но ги чете единствено тя. Ако търсиш DVD-RAM support - LG и Plextor поддържат, но пак съветвам - Plextor е правилния избор ако търсиш надежден запис. Аз правя сватби и други видео архиви и ми е много важно да нямам проблем с копията. Досега не съм и имал. Успех в избора !



Тема Re: препоръчайте марка dvd записвачканови [re: Coтko]  
Автор ethernall (Overmind)
Публикувано26.09.06 12:37



твоя приятел да си ъпдейтне фърмуера на ЛГ-то и ша са опраи


Колкото повече - толкова повече!

Тема Re: препоръчайте марка dvd записвачканови [re: ethernall]  
Автор Coтko ()
Публикувано26.09.06 14:14



цък.. не стана... Затова бях помолил и за линк наскоро. Както и да е, смениха му я.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.