Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:57 22.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Памет за NOTEBOOK - откъде да закупя в БГ?нови  
АвторЪ (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 14:58



Имам преносим компютър Toshiba Equium Notebook A60-156.
За съжаление RAM му е 192 MB и това ежедневно ме тормози.

Според GOOGLE ми е необходима:
1 x 512MB Toshiba Notebook Low-Power 200pin PC2700 DDR SODIMM (p/n KTT3311/512)

или в краен случай:
1GB (1x1GB) Toshiba Notebook 200-pin PC2700 DDR333 SODIMM (p/n KTT3311/1G)

П.П. В сайтовете на български доставчици за компютърни компоненти не успях да намеря нищо.



Тема Re: Памет за NOTEBOOK - откъде да закупя в БГ?нови [re: Ъ]  
Автор Milenn (турист)
Публикувано16.01.06 18:11



имам на Микрон, РС2700 333мхз, $50, с транспорта до бг $60.
ако не намериш по-ефтино в бг...



Тема Re: Памет за NOTEBOOK - откъде да закупя в БГ?нови [re: Milenn]  
АвторПpяkop (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 12:48



абе ти не си ли едно изключително рядко тъпо парче !? всички в тоя форум вече знаят че си в уса ама на никой не му пука и трябва на всеки новопоявил са да му светнеш че си там ли ?
човека задава конкретен въпрос на който не можеш да отговориш - ако е искал да си е купил тая рам и от там от където си е донесъл лаптопа , а ти ако не си чувал за фирми в българия от рода на ресет , мост , мултиелектроникс и прочее недей да звъниш когато никой не те натиска
тъпак



Тема Re: Памет за NOTEBOOK - откъде да закупя в БГ?нови [re: Пpяkop]  
Автор Бaй Mилe (познат,познат..)
Публикувано17.01.06 18:13



Хората, на които Милен е помогнал, можеш с лопата да ги ринеш, говориш глупости.



Тема Re: Памет за NOTEBOOK - откъде да закупя в БГ?нови [re: Пpяkop]  
Автор ESPACE (MPV)
Публикувано17.01.06 18:20



На всички стана ясно кое е тъпото парче дето дори не е разбрало че Milenn не е в USA, а на съвсем друго място.



Тема Re: Памет за NOTEBOOK - откъде да закупя в БГ?нови [re: Бaй Mилe]  
АвторПpяkop (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 11:59



чета тука как помага - " имам тука една памет ама с доставката ми е намсиколко си долара" , или " имам един айбием дето не му се инсталира нищо какво ли да го правя "
невероятно грамотно момче е нема що
помощта му е неоценима просто



Тема Re: Памет за NOTEBOOK - откъде да закупя в БГ?нови [re: ESPACE]  
АвторПpяkop (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 12:00



може и да не е в америка-по писанията му май е в монголия или в папуа нова гвинея



Тема Re: Памет за NOTEBOOK - откъде да закупя в БГ?нови [re: Ъ]  
АвторПpяkop (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 12:06



вземи си лаптопа и отиди в Мултиелектроникс на ул.”Св. Георги Софийски” 10
ако там не ти свършат работа пак с лаптопа в Квантсервиз - намират се на бул. "Джеймс Баучер" №5, сградата на Физически факулетет при СУ

и не питай чичо ти гугъл за всичко което не ти е ясно , има и реален свят на земята все още , щото интернет интернет ма като ти се досере можеш ли си изтри гъза с интернет ...?



Тема Re: Памет за NOTEBOOK - откъде да закупя в БГ?нови [re: Ъ]  
Автор Ulysses (Eyewalker)
Публикувано18.01.06 17:19



АСИ Къмпани. Преди години от там сме поръчвали нова клавиатура са Сателит и 128-ца за Портидж. Сега сайта им отваря - ноутбук.бг, но адреса горе е на АСИ, звънни на телефона и кажи какво ти трябва. ще те ориентират с цена.

внасят лаптопи тошиба и предполагам са вече и сертифициран сервиз за тях, допреди 3 години само за коприните им машини и периферията.

успех

Винаги има изход ...


Тема горкия нещастник...нови [re: Пpяkop]  
Автор Milenn (турист)
Публикувано18.01.06 20:37



просто е под достойнството ми да ти отговарям,

но за разлика от тебе, моите мнения/въпроси/отговори много лесно могат да се видят, съотношението на питане/отговаряне, както и типа/нивото на въпросите. Пък ти покажи ми въпрос, който са ми го решили тука..

както също и хората на които съм решавал проблемите с трудно намиращи се е БГ части за лаптопи. Или на тези, които са си харесали нещо в еВау и съм им го купил и пратил, срещу 0% комисионна.

а за нивото ми - много ми дреме какво си мислиш ти - клубарите тука са ми виждали работите, и експериментите , и количествата компютри, минаващи от тук.

БТВ, да, в Щатите съм сега. И на много други места съм бил. И на още повече ще бъда.

Е,и ? Боли ли те, че бълваш толкова завист, жлъч ? От къде насъбра толкова злоба?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.