Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:42 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Тема Мултифункционално устройство???  
Автордиди (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 16:06



Реших да си купя такова устройство и съм се спряла на HP PSC 1410. Параметрите са му следните:
3 цветни функции: принтер, скенер, копир,
Тип: мастилено-струен
Резолюция на печат: 1200 х 1200 dpi, оптимизирана до 4800х1200 dpi, Скорост на печат: 18 стр/мин черно и 13 стр/мин цветно принтиране, Резолюция на сканиране: 600 х 2400 dpi,
Копиране без компютър
Цената му е 139 лв.
Мислите ли, че е добър като параметри и дали си заслужава.



Тема Re: Мултифункционално устройство???нови [re: диди]  
Автор Mari-Cler ()
Публикувано01.06.06 21:14



взимай го, аз не съм фен на мастилено-струйните, но се продават доста, а този специално си го намерила на много добра цена

The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams !


Тема Re: Мултифункционално устройство???нови [re: диди]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано01.06.06 22:07



Подходящ за какво? НР скенерите не са ми по вкуса, мастилено-струюйни принтери стават само за малко натоварване, копира... бем ли го!

Не се гаси туй що се пуши!


Тема Re: Мултифункционално устройство???нови [re: Пyшилиcт]  
Автордиди (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 07:55



Ами ще си го ползвам вкъщи и предполагам, че ще няма да го натоварвам чак толкова. А колкото до марката - каква бихте ми препоръчали?



Тема Re: Мултифункционално устройство???нови [re: диди]  
Автор Haчko (страхлив корем)
Публикувано02.06.06 08:54



Не съм привърженик на мултифункционалните устройства, защото обикновено са силни в една от дейностите, а в другите - компромиси с качеството. Да не говорим, че част от тях са създадени така, че "умре" ли една от функциите - спират да работят и другите. Много кофти обвързване, Mixy има опит в тая насока, доколкото си спомням, и не остана доволен май. Дано се появи тук, за да ти каже нещо повече...



Има начин отново да бъдем добри.

Тема Re: Мултифункционално устройство???нови [re: диди]  
АвторCтeнли (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 09:16



Имам такъв (1310) от 2 години и работи перфектно.



Тема Re: Мултифункционално устройство???нови [re: диди]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано02.06.06 15:29



ми тогава нема значение


виж как са консумативите и тва е

Не се гаси туй що се пуши!

Тема Re: Мултифункционално устройство???нови [re: Haчko]  
Автор Mixy (миксер)
Публикувано02.06.06 17:56



> Много кофти обвързване, Mixy има опит в тая насока, доколкото си спомням, и не остана доволен май.

Добра памет Начко, имаш едно черпене от мен!



OFF - Къде се загуби бе човек, няколко месеца ни вест ни кост от теб по форумите?

А към Диди - нека да има в предвид, че ако многофункционалката на HP се счупи след гаранцията, сервиз просто няма. Всяка една основна част (принтер, скенер, захранване и т.н.) е по-скъпа от самото устройство и в сервиза с усмивка те съветват просто да си купиш ново. Гаранционните направо ги заменят с нови. По-кофти е, че ако се счупи нещо, било то и най-дребното (напр. дисплея), машината не може да инициализира и всичките и функции умират. Затова взимай най-евтиното и му се радвай докато работи. HP печатат много добре, но консуматива е скъп.

Mixy

Тема Re: Мултифункционално устройство???нови [re: Mixy]  
Автордиди (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 18:08



Благодаря на всички за съветите


Ще ги имам в предвид, когато отида в магазина




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.